برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

بادام زمینی آجیلی – تولید وفروش

بادام زمینی آجیلی – تولید وفروش -درینام تامین کننده انواع بادام زمینی از جمله بادام زمینی آجیل به صورت خام و شور شده می باشد .

 

بادام زمینی آجیلی

بادام زمینی آجیلی - تولید وفروش

 

بادام زمینی، طعم و ارزش غذایی شبیه به گردو و بادام دارد، که نشان دهنده مغذی بودن آن است؛ که دارای ماده مقوی مانند منگنز و نیاسین است و همچنین منبع بسیار خوبی برای افزایش انرژی شما می باشد. این میوه مانند لوبیا جزو خانواده حبوبات می باشد. اما با این وجود برخی از افراد آن را به عنوان مغزدانه آجیلی می شناسند. قیمت بادام زمینی خام، نسبت به آجیل های دیگر مناسب میباشد و از این نظر خرید بادام زمینی خام با پوست، مقرون بصرفه است. بادام زمینی های آستانه اشرفیه، پارس آباد، مینودشت، خلخال و کرمانشاه به نسبت شهرهای دیگر طعم و مزه بهتری دارد. شما در هر کجای کشور که حضور دارید می توانید از شرکت درینام هر گوته بادام زمینی را می توانید خریداری کنید.

 

 

ارزش غذایی بادام زمینی

ها دارای کربوهیدرات کمی می باشند و غنی از مواد مغذی هستند. این نوع بادام، منبع بسیار عالی از پروتئین نیز است. همچنین شامل بیوتین، نیاسین، فولات، منگن، ویتامین ایی، تیامین، فسفر و منیزیم همه اینها برای بدن و ذهن سالم بسیار مهم و ضروری هستند. در لیست زیر ارزش غذایی آن را برای هر ۱۰۰ گرم مشخص کرده ایم:

  • ۵۶۷ کالری
  • ۴۹ گرم چربی کامل
  • ۱۸ میلی گرم سدیم
  • ۷۰۵ میلی گرم پتاسیم
  • ۱۶ گرم کربوهیدرات کل
  • ۲۶ گرم پروتئین

 

فروش بادام زمیی آجیلی

بادام زمینی آجیلی - تولید وفروش

می توان به جرات گفت یکی از بهترین بادام زمینی های تولید شده در کشور بادام زمینی آستانه اشرفیه است که همه ساله در فصل برداشت(شهریور ماه) تعداد بسیاری از مشتریان را برای خرید این محصول اقدام می کنند. اگر شما نیز برای خرید این محصول نیاز به مشاوره و یا معرفی دارید کافیست با ما در تماس باشید تا بهترین بادام زمینی های تولید شده در شمال کشور را به شما معرفی و با قیمت های بسیار مناسب تهیه نماییم. برای کسب اظلاعات بیشتر کافیست با ما در تماس باشید.

 

 

 

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.