برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام

بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام مرکز تولبد بادام زمینی کره گیری لوکس جهت تولید کره بادام زمینی ارگانیک می باشد .

 

 

بادام زمینی

 

بادام زمینی کره گیری - شرکت بازرگانی درینام

 

بادام زمینی یا پسه شامی (همچنین بادام‌کوهی یا پسته زمینی)، نام بوته و میوه‌ای با است. این گیاه بومی آمریکای جنوبی بوده  و از آنجا به نقاط گوناگون دنیا برده شده‌است. بوتهٔ آن که بوته‌ای یک‌ساله است  حدودا ۳۰ تا۵۰ سانتیمتر ارتفاع دارد. آب و هوای گرم برای کِشت این گیاه مناسب است. بادام زمینی دارای ساقه‌ای راست است. برگ‌های آن مرکب از دو زوج برگچه است و گل‌های آن دو نوع متفاوت به رنگ زرد که پس از تلقیح، دمِ گل خم می‌شود و به سطح خاک می‌رسد و سپس کم‌کم در خاک فرورفته، میوه در داخل خاک پدید می‌آید.

 

 

 

بادام زمینی کره گیری

بادام زمینی از جمله مفیدترین دانه هایی است که خیلی از خانواده ها  تنها آن را به عنوان یک عضو از آجیل ها می شناسند. در صورتی که بادام زمینی کره گیری به تنهایی می تواند کره های خوش طعم را برای سرو در وعده صبحانه یا عصرانه آماده کند. به طور کلی می توان گفت بادام زمینی تهیه  شده در مزارع به شکل های متفاوتی می توانند مورد استفاده قرار گیرند. آن هایی که اغلب به عنوان بادام زمینی کره گیری شناخته می شوند، ویژگی های خاصی دارند که باعث شده برای این کار مناسب بنظر آیند.

در صورتی که مدل های دیگر بادام زمینی بیشتر برای سرو در بین دیگر دانه های آجیل مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان میان وعده مفید در نظر گرفته می شود.

برای آن که اطلاعات بیشتری پیرامون ویژگی ها و خصوصیات  این بادام زمینی  داشته باشید، بهتر است این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

 

بادام زمینی کره گیری - شرکت بازرگانی درینام

 

 

اول از همه بهتر است به ویژگی های  این بادام زمینی  بپردازیم. به راستی بادام زمینی چه ویژگی باید داشته باشد تا بتوانیم  از آن برای تولید کره بادام زمینی ارگانیک استفاده نمود؟ برای دریافت پاسخ این سوالات با ما همراه باشید.

ویژگی های بادام زمینی کره گیری خوب عبارتند از:

اصل و ارگانیک بودن: به دلیل وجود مزارع متعدد در داخل کشور، بادام زمینی های زیادی در داخل کشور تولید می شود. اما به دلیل وجود سودجویان در این نوع صنف، برخی از بادام زمینی ها ارگانیک نیستند و تحت تاثیر فرآیندهای گوناگونی قرار گرفته اند. ومناسب کره گیری نیستند .

برای انتخاب بادام زمینی کره گیری حتما باید به اصالت آن توجه ویژه ای صورت گیرد. ارگانیک نبودن بادام زمینی می تواند باعث کاهش میزان کیفیت نهایی کره بدست آمده شود. البته شایان ذکر است که علاوه بر بادام زمینی های ارگانیک تولید داخل، بادام زمینی های اصل چینی، مصری و سودانی هم می توانند به عنوان گزینه ای برای تولید کره بادام زمینی مورد استفاده قرار گیرند.

خام باشد: بادام زمینی هایی که برای مصرف درون آجیل ها و یا به شکل تنها مورد استفاده قرار می گیرند، اغلب طعم دار شده اند. در واقع این امر برای افزودن طعم و عطر به بادام زمینی ها انجام می شود. اما بادام زمینی کره گیری به هیچ وجه نباید مزه دار شده باشد. یعنی اگر می خواهید به عنوان تولید کننده ی کره بادام زمینی کسب و کار جدید خود را آغاز کنید، باید به دنبال  بادام زمینی خام بروید. چرا که طعم دارها نمی توانند گزینه ی مطلوبی بنظر برسند.

روغنی باشد: وجود روغن در دانه بادام زمینی باعث می شود که از آن برای تولید کره بادام زمینی استفاده شود. برخی از بادام زمینی ها روغن کمی دارند که به عنوان بادام زمینی کره گیری مطلوب بنظر نمی رسند. در حقیقت این مدل ها به صرفه نیستند. چرا که حجم کمی کره را تولید خواهند کرد. پس کارخانه ها و کارگاه های تولیدی کره بادام زمینی لازم به خرید این بادام زمینی   دارای روغن کافی دارند.

در واقع می توان نتیجه گرفت که ویژگی اصلی بادام زمینی کره گیری، داشتن روغن کافی و مطلوب است.

کیفیت زیاد: بالا بودن کیفیت  این بادام زمینی  تضمین دهنده ی فروش بیشتر و در نتیجه سود زیاد تولید کنندگان کره بادام زمینی خواهد بود. در حقیقت مانند تولید هر نوع محصول در کارخانه ها و تولیدی ها، هر چه ماده اولیه مرغوب تر باشد، محصول نهایی هم از درجه کیفی بالاتری برخوردار خواهد بود.

فاقد پوست: پوست بادام زمینی یعنی همان هایی که هنگام خوردن برای اغلب افراد ناخوشایند هستند، نباید درون کره بادام زمینی وجود داشته باشد.  این بادام زمینی  همیشه پیش از وارد شدن به درون دستگاه های کره گیری باید از پوسته جدا شود. پس به صرفه است که از ابتدا بادام زمینی فاقد پوست را به عنوان ماده اولیه تولید کننده های کره بادام زمینی خریداری نمایید.

 

سالم بودن: وجود خرابی در هر نوع محصول حاصل شده از مزارع امری طبیعی است. بنابراین این که یک بادام زمینی خراب و دارای زدگی هم چیز عجیبی نخواهد بود. تهیه کره از بادام زمینی ها فرآیند خاصی است و نیاز به مواد اولیه کاملا سالم دارد. پس اگر قرار است بادام زمینی کره گیری انتخاب نمایید، باید حتما به سلامت کامل آن توجه ویژه ای داشته باشید.

 

 

فروش و قیمت بادام زمینی کره گیری

 

جهت اطلاع از قیمت روز بادام زمینی کره گیری با کارشناسان فروش داخلی درینام تماس حاصل فرمایید .

 

ماردرشبکه های اجتماعی دنبال کنید . nuts 8434@

 

 

خواص بادام زمینی 

بادام زمینی به ویژه منبع خوبی از چربی های مفید ، پروتئین و فیبر است. آنها همچنین حاوی ویتامین های زیادی پتاسیم ، فسفر ، منیزیم و B هستند. بادام زمینی با وجود کالری زیاد ، غنی از مواد مغذی است و کربوهیدرات کمی دارد.

 

 

 

 

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.