برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام

 

بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام – تولید کننده انواع فراورده های بادام زمینی از جمله بادام زمینی کره کیری جهت تولید کره بادام زمینی ارگانیک می باشد .

 

 

بادام زمینی کره گیری

 

 

بادام زمینی مناسب برای کره گیری، باید بدون پوست  برشته شده باشد که در این صورت از آن برای مصارف صنعتی استفاده می کنند. در حال حاضر ما با انواع مختلفی از بادام زمینی ها رو به رو هستیم که مخصوص تولید کره بادام زمینی می باشند و هر کدام از آن ها هم قیمت خاص خود را دارند. برای تهیه کره بادام زمینی، از انواع بادام زمینی بدون غلاف استفاده می کنند که به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می گردند و از آن ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱٫  بادام زمینی بدون غلاف داخلی(ایرانی ) :

۲٫ بادام زمینی بدون غلاف خارجی:

  • بادام زمینی چینی
  • بادام زمینی هندی
  • بادام زمینی سودانی
  • بادام زمینی ازبک
  • بادام زمینی مصری

برای اینکه ما کره بادام زمینی ایرانی مناسبی را بتوانیم به دست آوریم، نیاز است که از بادام زمینی مناسبی برای این امر تهیه وخریداری کنیم .

در واقع بادام زمینی هایی که برای کره گیری مناسب باشند، دارای ویژگی هایی می باشند. این بادام زمینی ها در محله اول باید بدون پوست باشند و از طعم مناسبی هم برخوردار باشندو تازه  تا کره خوشمزه و خوش بویی به دست آید. از طرفی هم باید میزان خرابی در این بادام، به حداقل میزان خود رسیده باشد یعنی کرم خورده وسیاه رنگ نباشد و از روغن خوبی هم برخوردار باشد. از طرفی هم نباید برای تهیه آن بادام را خیلی برشته کرد و یا سوزاند و در هنگام خرد کردن بادام باید کمال دقت را داشت و با قاشق مدام بادام ها را جابجا کرد. که جهت همین امر شرکت درینام آن را دو آتیشه میکند .

اگر تمامی موارد بالا رعایت شده باشند، می توان یک کره بادام زمینی با کیفیت و مناسب را تولید و روانه بازار کرد که از قیمت و کیفیت مناسبی هم برخوردار است.

 

قیمت خرید بادام زمینی کره گیری

 

جهت اطلاع از قیمت روز بادام زمینی کره گیری با کارشناسان فروش داخلی درینام تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های ویژه  آن ها برخوردار شوید شما می توانید اطلاعات خودرا درسایت درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنند .

 

 

فواید ویژه کره بادام زمینی

تقریباً همه انواع آجیل ها حاوی مقدار زیادی چربی هستند ، اما این بدان معنا نیست که برای شما مضر هستند.

کره بادام و کره بادام زمینی هر دو سرشار از چربی غیر اشباع کننده  هستند ، نوع چربی مرتبط با کاهش بیماری قلبی و کنترل بهتر قند خون است.

با این وجود ، یک وعده ۲ قاشق غذاخوری کره بادام تقریبا ۲۵ درصد بیشتر از همان مقدار کره بادام زمینی حاوی چربی اشباع نشده غیر اشباع است.

همچنین یک وعده کره بادام زمینی بیش از دو برابر کره بادام دارای چربی اشباع شده است. در حالی که چربی اشباع لزوماً در حد متوسط مضر نیست ، مقدار زیادی از آن می تواند کلسترول شما را افزایش دهد ، که می تواند خطر بیماری قلبی عروقی را افزایش دهد.

اگر با دقت بیشتری به ویتامین و مواد معدنی مره بادام زمینی و کره بادام نگاه کنید ، کره بادام زمینی  دوباره پیشرو است.

ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان به جلوگیری از ایجاد پلاک در شریان ها کمک می کند ، که می تواند آنها را باریک کند و در نهایت باعث حمله قلبی شود. کلسیم از سلامت استخوان های شما پشتیبانی می کند و آهن برای گلبول های قرمز خون ضروری است.

. ویتامین E ، کلسیم و آهن زیادی نیز دارد. کره بادام زمینی  حاوی دوز سالم پتاسیم ، بیوتین ، منیزیم و روی هستند.

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.