برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام

بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام – تامین کننده انواع بادام زمینی از جمله بادام زمینی کره گیری اعلا و با کیفیت جهت تولید کره بادام زمینی ارگانیک

 

بادام زمینی

 

بادام زمینی کره گیری - شرکت بازرگانی درینام

 

بادام زمینی بومی آمریکای جنوبی بوده وبعد ها به مناطق دیگر برده شده است این گیاه که بوته ای به ارتفاع ۳۰ الی۵۰ سانتی متر می باشد در آب وهوای گرم رشد میکند .دراستان های آستانه اشرفیه ودشت مغان ایران بادام زمینی کشت وتولید می شود .بادام زمینی به دلیل خواص بی نظیرش جزیی از خانواده ی اجیل ها است ومردم ایران بسیار به آن علاقه دارند .

انواع بادام زمینی موجود در بازرگانی درینام

 

  • بادام زمینی غلاف دار
  • بادام زمینی آجیل درجه یک ودو
  • بادام هندی
  • بادام زمینی کره گیری درجه یک
  • بادام زمینی کره گیری هندی
  • پرک بادام زمینی
  • خلال بادام زمینی
  • پودر بادام زمینی

 

 

بادام زمینی کره گیری

 

بادام زمینی کره گیری - شرکت بازرگانی درینام

این نوع بادام زمینی فراوری شده و مناسب تولید کره بادام زمینی می شود .کره بادام زمینی که پرطرفدار ترین نوع کره درجهان است وعلاوه بر طعم لذیذ آن خاصیت فراوانی دارد .

طرز تهیه بادام زمینی کره گیری

برای تولید بادام زمینی کره گیری ابتدا بادام زمینی را از زمین های کشاورزی برداشت میکننده وبه کارخانه می برند سپس بادام ها را پاک وسورت می کنند تا از اواع سنگ وخاک تمیز شود و پوسته رویی قرمز آن هم از بین برود که درکارخانه درینام این کار را دوالی سه بار تکرار می کنند .ودرنهایت در کوره آن را دوآیشه می کنند یعنی دوبار از حرارت کوره آن هارو عبور می دهند دلیل دو آتیشه کردن بادام زمینی کره گیری این اس که نه خیلی سفت میشود ونه خیلی نرم سپس در بسته بندی های ۲۵ کیلویی به تولید کنندگان کوچک وبزرگ بازار عرضه می شود .

 

طرز تهیه کره بادام زمینی

 

بادام زمینی ها را تفت دهید (اختیاری).
بادام زمینی ها را له کنید تا آسیاب شوند.
به مدت ۱ دقیقه آسیان کنید .کمی با لیستک کره را هم بزنید .دوباره ان رابه مدت ۱ دقیقه اسیاب کنید وبا لیستک کره را از دیواره آسیاب کن جدا کنید این کارا تا زمانی که به اندازه کافی له شود تکرار کنید.
نمک ، روغن ، شیرین کننده و سایر موارد اضافی را اضافه کنید.
۱ تا ۲ دقیقه کره را با سایر مواد افزودنی نیز آسیاب کنید .
کره بادام زمینی را به ظرف نگهداری منتقل کنید.

 

 

خواص مصرف کره بادام زمینی درصبحانه

 

بادام زمینی به ویژه منبع خوبی از چربی های مفید ، پروتئین و فیبر است. آنها همچنین حاوی مقدار زیادی ویتامین پتاسیم ، فسفر ، منیزیم و B هستند. بادام زمینی با وجود کالری زیاد ، غنی از مواد مغذی است و کربوهیدرات کمی دارد.

ارزش بادام زمینی ۱۳ برابر بادام درختی است ، که بادام زمینی را به یک غذای کم  کالری تبدیل می کند. طبق مقاله ای در مجله تغذیه انگلیس ، خوردن بادام زمینی یا کره بادام زمینی در صبح ممکن است به کنترل قند خون در طول روز کمک کند. بادام زمینی همچنین ممکن است باعث کاهش انسولین غذاهای با کلسترول بالاتر شود که در کنار هم قرار بگیرند.

برخلاف سایر غذاهای میان وعده ای که سرشار از کربوهیدرات ساده هستند ، بادام زمینی سرشار از چربی های سالم ، پروتئین ها و فیبر است که هضم آنها طولانی تر می شود .یک مطالعه کوچک بر روی ۱۵ شرکت کننده نشان داد که افزودن بادام زمینی کامل یا کره بادام زمینی به صبحانه منجر به افزایش سیری و پایداری سطح قند خون می شود .

 

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.