برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

بادام محب – بادام پوست کاغذی

بادام محب – بادام پوست کاغذی – برای خرید فروش عمده بادام محب و کسب اطلاعات بیشتر از قیمت بادام محب با ما تمسا بگیرید. امروزه در ایران انواع و اقسام بادام ها وجود دارند که در مناطق مختلفی از کشور با کیفیت مرغوب تولید و نیز در بازار عرضه می شوند. از جمله این مناطق شهر کرد بوده که به دلیل شرایط جوی و زمین های حاصلخیز کشاورزی و غیره توانسته بادام مرغوب شهرکرد را از آن خود کند که قیمت فروش بادام محب به صورت عمده و مستقیم در اختیار مشتری قرار گرفته زیرا بدون واسطه انجام شده که فروش به این روش ارزانتر است.برای خرید عمده بادام محب(پوست کاغذی) با بهترین کیفیت و بهترین قیمت با ما تماس بگیرید، ما محصولات خشکبار از جمله بادام محب را بدون واسطه و با قیمت مقرون بصرفه در اختیار خریداران قرار میدهیم.
بادام محب
بادام محب با توجه به اینکه پوست شکننده ایی دارد جز بادام های لوکس است و یک عضو جدایی ناپذیر از خشکبار و آجیل جهانی می باشد. همچنین بادام محب به کشورهای حاشیه خلیج فارس در حال صادرات است. بادام محب
بادام محب
بادام محب در نامگذاری با نام‌های (بادام منقا و بادام پوست کاغذی) نیز شناخته می‌شود. به جزات میتوان گفت که بادام محب بهترین بادام ایران میباشد.
بادام محب
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با ما در ارتباط باشد. بادام محب
شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ (مهندس فرحانی)

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.