برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

بازار خرید و فروش پسته – صادرات پسته

صادرات پسته

بازار خرید و فروش پسته – صادرات پسته – دورینام بازار بزرگی برای خرید و فروش انواع پسته و مرکز اصلی فروش پسته می باشد. شرکت دورینام یک شرکت فعال در حوزه خرید و فروش انواع مختلف پسته می باشد.

 

بازار خرید و فروش پسته

دوینام بازار بزرگ پسته

یکی از مهمترین محصولات کشاورزی و مصرفی ایران پسته می باشد، پسته پس از صادرات نفتی بیشترین ارزآوری را برای کشور دارد، پسته ایران به دلیل مرغوبیت و کیفیت بسیار بالا متقاضیان و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد.

بزرگترین تولید کننده و صادر کننده انواع مختلف پسته در دنیا و ایران می باشد، طی سال های گذشته کشور آمریکا در ایالت کالیفرنیا شروع به تولید پسته کرده است. با عنایت به اینکه نژاد پسته کالیفرنیایی و نژاد پسته ایرانی یکی است اما باید دانست که به دلیل آب و هوا و اقلیم بسیار مناسب ایران است که پسته ایران اعلاتر از بسته کالیفرنیایی است و به همین خاطر است که مشتریان جهانی پسته ایرانی را بر پسته کالیفرنیایی ترجیح می دهند.

انواع پسته

 

پسته هایی  که در کشور ایران تولید می‌شود شامل:

پسته اکبری

بسته احمد آقایی

پسته فندقی

پسته کله قوچی می باشد.

 

استان های پسته خیر کشور کرمان، رفسنجان و… خراسان، سمنان، فارس و… هستند، نکته قابل توجه و قابل تامل این است که تاکنون در ایران ۷۰ نوع پسته در ایران کشف، کشت تولید و فرآوری شده است و در بازارهای جهانی در حال استفاده است.

در میان استان های نامبرده برخی از آنها عمده‌ترین میزان تولید پسته کشور را دارند که می‌توان به کرمان از جمله این استان‌ها اشاره کرد و سایر استان‌ها نیز به عنوان تولیدکنندگان پسته هستند اما نمی‌توان نام سرآمد تولید پسته را روی آنها گذاشت.

پسته ایران به صورت خام و با مدل‌های فرآوری مختلف به کشورهای آسیای میانه، آسیای غربی، کشورهای عربی و کشورهای اروپایی و حتی خاور دور نیز صادرات می شود.

مجموعه دورینام مالک بخش قابل توجهی از مزارع پسته ایران می باشد به همین دلیل ما توانسته ایم که پسته را با قیمت بسیار مناسب و دست اول و به قیمت کشاورز به دست مشتریان برسانیم، مشتریان ما عمده فروشان، بازرگانان، تولید کنندگان و کارخانه های صنایع غذایی و سایر خریداران می باشد.

پسته دورینام

مجموعه بزرگ دورینام همیشه در تلاش بوده است تا پسته مورد نیاز مشتریان را با آخرین تکنولوژی آماده سازی نماید و این مهم سبب شده است تا برند دورینام از ارزش بسیار زیادی بین مشتریان گرامی برخوردار باشد. شما میتوانید برای خرید انواع پسته با مدیر فروش شرکت دوری نام تماس بگیرید.

برای خرید پسته صادارتی و پسته داخلی با شرکت دورینام تماس بگیرید.

مدیر فروش : ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس سایت: www.dorinamco.com

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.