برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

بهترین قیمت پسته کله قوچی رفسنجان

بهترین قیمت پسته کله قوچی رفسنجان را از ما بخواهید. یکی از پرطرفدار ترین نوع پسته است که با داشتن ظاهری گرد و درشت و طعم خوشمزه آن یک پسته لوکس به حساب می آید و به دلیل مغز درشت آن در صنعت شیرین پزی و بستنی سازی وتهیه انواع محصولات پسته بسیار کاربرد دارد. پسته کله قوچی جزء خانواده پسته فندقی است ولی با ظاهری بزرگتری دارد. دلیل محبوبیت پسته کله قوچی در بازار درشت بودن و شکل فندقی مانند آن است.

برای خرید مستقیم و عمده پسته کله قوچی و بررسی بهترین قیمت پسته کله قوچی رفسنجان با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.

علت نامگذاری این پسته به نام کله قوچی

علت نامگذاری این پسته به نام کله قوچیچون این رقم پسته در رفسنجان توسط فردی به نام اقای حاج علی شریفی به مردم معرفی شد به کله پسته قوچی پسته حاج شریفی نیز میگویند، علت اصلی نامگذاری این رقم پسته بزرگی دانه و داشتن سری شبیه به قوچ است.

رنگ پوسته سخت این نوع پسته سفید مایل به کدر است و مغز سرخ رنگی دارد، دراستان کرمان و برخی استان های آن انواع پسته کاشته میشود، اما پسته کله قوچی به دلیل درشت و زیبا بودن و انس پایین آن به یک آجیل لوکس تبدیل شده است. و اگر آب کافی و مواد مغذی لارم در حال کشت به آن نرسد از کیفیت کافی برخوردار نخواهد بود ودلیل قیمت بالای آن نیز به همین خاطر خواهد بود.

برای خرید مستقیم و عمده پسته کله قوچی و بررسی بهترین قیمت پسته کله قوچی رفسنجان با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.

پسته کله قوچی به خاطر ظاهر زیبا و طعم بی نظیرش به زودی حجم وسیعی از بازار جهانی را در اختیار خواهد گرفت. فروش پسته کله قوچی همزمان با عید نوروز و جشن های مختلف ملی در ایران با استقبال گسترده مواجه می شود.

از خواص و فواید سلامتی پسته می توان به داشتن قلبی سالم، کنترل وزن، افزایش ایمنی در برابر دیابت و فشار خون بالا و همچنین بهبود هضم اشاره کرد. ویتامین ها، مواد معدنی، چربی ها و پروتئین موجود در پسته همه برای سلامتی شما عالی هستند. این نوع پسته انتخاب بسیار خوبی برای خرید و فروش می باشد. برای خرید مستقیم و عمده پسته کله قوچی و بررسی بهترین قیمت پسته کله قوچی رفسنجان با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.