برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

تامین فله و عمده پسته اکبری توچین و دستچین

تامین فله و عمده پسته اکبری توچین و دستچین – تامین کننده پسته – پسته اکبری یکی از مهم‌ترین ارقام خشکبار می باشد و علاوه بر مصارف داخلی در صادرات نیز مورد توجه قرار می گیرد، پسته اکبری به دو دسته دستچین و توچین تقسیم می شود. همچنین پسته اکبری یکی از معروفترین پسته های آجیل در ایران می باشد.

————

لوکس ترین و ارزشمندترین پسته تولید شده در ایران پسته اکبری می باشد، که نزد فروشندگان و بازرگانان از ارزش بالایی برخوردار است، نکته قابل توجه این است که پسته اکبری تنها در ایران قابلیت رشد، تکثیر و میوه دهی دارد و در هیچ جای دنیا رشد نمی‌کند.

درینام - دورینام پسته

استان کرمان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و دامغان… تنها تعداد اندکی از استان های تولید کننده پسته اکبری می باشند، همانگونه که در بالا گفته شد بهترین نوع پسته دستچین و تو چین است، همچنین پسته اکبری، پسته خندان، پسته اکبری آبخندان در بازارهای کشور موجود می باشند و از مرغوبیت خاص خود برخوردار هستند.

برای خرید عمده و فله پسته اکبری، دستچین و توچین، پسته اکبری خندان، پسته اکبری آبخندان، پسته اکبری دهن بست، می توانید با کارشناسان و مدیران فروش شرکت بزرگ تجاری درینام در ارتباط باشید.

صادرات پسته اکبری به روسیه و هند

شرکت درینام مرکز صادرات عمده پسته ایران به کشورهای اروپایی و عربیپسته اکبری ایران مشتریان و خواهان بسیار زیادی در کشورهای مختلف دارد، روسیه یکی از بهترین کشورهای خریدار پسته اکبری میباشد، در کنار کشور روسیه کشور هندوستان یکی از رقبای بزرگ خریدار پسته اکبری است، مشتریان خارجی برای خرید پسته به صورت فله و عمده به شرکت درینام مراجعه می‌کنند، ما در شرکت درینام علاوه بر فروش انواع مختلف پسته از جمله پسته اکبری دستچین و توچین، تولید کننده و توزیع کننده انواع مختلف پسته نیز هستیم.

ما در مجموعه درینام علاوه بر تولید و صادرات پسته آماده ارائه هرگونه مشاوره تخصصی در خصوص تولید و صادرات پسته به خریداران و بازرگانان محترم هستیم.

تامین عمده و فله پسته توچین و دست چین اکبری

درینام - دورینام - پسته
یکی از پرمصرف ترین نوع پسته ها، پسته اکبری می‌باشد، که در بازار خرید و فروش می‌شود. زمان برداشت پسته اواخر شهریور تا اواسط مهر می باشد، پس از برداشت، پسته سورت بندی شده و بعد از قیمت گذاری روانه بازار می‌شود، برای اطلاع دقیق از قیمت به روز پسته جهت صادرات و مصارف داخلی  با شرکت بزرگ درینام در ارتباط باشید.

ما آماده همکاری با بازرگانان، صادر کنندگان، عمده فروشان، صنایع و فروشگاههای زنجیره و سایر خریداران محترم جهت عرضه این کالا ارزشمند با برنامه ریزی دقیق جهت صادرات هستیم، جهت بررسی بیشتر با شرکت درینام تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.