برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

تامین کننده خرما ایرانی – شرکت صادرات خرما

تامین کننده خرما ایرانی – شرکت صادرات خرما – شرکت بازرگانی دُرینام به عنوان مرکز تجارت خرمای شرق استان کرمان شناخته میشود، انبار خرمای این مجموعه در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع در جوار جاده ترانزیت بم به سمت زاهدان – چابهار قرار گرفته است. تامین کننده خرما ایرانی – شرکت صادرات خرما
این شرکت دارای بخشهای: سردخانه ۳۵۰۰ تنی نگهداری خرما، سالن های تولید و بسته بندی،باسکول و موسسه حمل و نقل در یک مجموعه میباشد. محصولات شرکت دُرینام شامل انواع واریته های خرمای: مضافتی، پیارم ، زاهدی، کلوته ، ربی، سایر خرماها است که در حال عرضه می باشد.
تامین کننده خرما ایرانی – شرکت صادرات خرما
صادرات شرکت به کشورهای کانادا – المان – انگلیس -بوسنی- روسیه – ارمنستان -اذر بایجان – عراق -مالزی – سنگاپور – هندوستان و چین .. از طرق دریایی زمینی ریلی وهوایی صورت میگیرد.

فواید و خواص خرما


بهبود سلامت مغز با خواص خرما:
یافته های خرما برای محافظت در برابر استرس اکسیداتیو و التهاب در مغز ارائه شده است. مصرف منظم خرما و میوه های مشابه با خطر بیماری های نورودنژراتیک و عملکرد شناختی بهتر در افراد مسن ارتباط دارد ؛ مطالعه دیگری نشان می دهد که با مصرف خرما، احتمال کاهش سرعت پیشرفت آلزایمر نیز وجود دارد. یکی دیگر از مطالعات می گوید که خرما می تواند به جلوگیری از التهاب در مغز کمک کند.

خواص خرما برای جلوگیری از سرطان کولون:
مصرف خرما می تواند خطر ابتلا به سرطان کولورکتال را کاهش دهد ، مصرف خرما همچنین رشد باکتری های مفید در روده را افزایش می دهد و باعث افزایش سلامت روده ها می شود.
تامین کننده خرما ایرانی – شرکت صادرات خرما
خواص خرما برای افزایش انرژی:
این میوه حاوی مواد مغذی بسیاری است که به افزایش سطح انرژی شما کمک می کند. همچنین حاوی قندهای طبیعی مانند سقز، فروکتوز و گلوکز است که همه آنها باعث تقویت انرژی می شوند.

خرما باعث افزایش وزن می شود:
چه کسی می خواهد وزن زیاد کند؟ اگر شما بیش از حد لاغر هستید و میخواهید کمی وزن بگیرید، خرما می تواند یکی از افزودنیهای رژیم غذایی شما باشد.

خرید خرما صادراتی

جهت خرید یا استعلام قیمت خرمای صادراتی می توانید با شرکت ما با بخش فروش تماس بگیرید و ضمن اطلاع از قیمت امروز و به روز محصول از خدمات مشاوره شرکت نیز استفاده کنید.

انواع خرما در لیست صادرات ما قرار دارد که گونه پیارم، گرانترین نوع خرمای صادراتی به حساب می آید.

به غیر از هند، کشورهایی چون : استرالیا، اسپانیا، اتریش، عمان، روسیه، یونان، هنگ کنگ، آلمان، مالزی، گرجستان و حتی عراق، کشورهایی هستند که انواع خرمای صادراتی را از ایران خریداری می کنند. همانگونه که اشاره شد، این میوه صادراتی ایران به بیش از ۷۰ کشور دنیا به فروش می رسد و کشورهای مذکور تنها تعداد کمی از کشورهای خریدار خرمای ایران هستند.

جهت خرید یا استعلام قیمت خرمای صادراتی می توانید با شرکت ما با بخش فروش تماس بگیرید و ضمن اطلاع از قیمت امروز و به روز محصول از خدمات مشاوره شرکت نیز استفاده کنید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.