برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

تامین کننده مستقیم پسته احمد آقایی یزد

تامین کننده مستقیم پسته احمد آقایی یزد –  دورینام پسته با کیفیت و درجه یک استان یزد و شهرستان ابرکوه را بدون واسطه و مستقیم به دست خریداران می رساند.

فروش مستقیم پسته احمد آقایی ابرکوه یزد

ابرکوه یکی از شهرستان‌های استان یزد می‌باشد و به عنوان قطب تولید پسته به شمار می آید،  پسته اکبری، پسته کله قوچی، پسته احمد آقایی، و پسته فندقی به صورت تجاری سازی شده در استان یزد و  شهرستان ابرکوه در حال تولید است. از استان ابرکوه به عنوان مهد تولید پسته اکبری و پسته احمد آقایی یاد می‌شود.

به جرأت می‌توان گفت پسته تولید شده ابرکوه جز پسته های مرغوب صادراتی است و همواره مورد توجه بازرگانان و تجار بوده است،  از این موضوع نمی توان گذشت که پسته احمد آقایی و پسته اکبری یزد در بازار داخلی نیز تقاضای بسیار زیادی دارد.  برای خرید مستقیم پسته احمد آقایی و پسته اکبری از باغات ابرکوه با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.

تامین کننده مستقیم پسته احمد آقایی یزد

پسته احمد آقایی جز ارقام بادامی ها می باشد،  چرا که ظاهری بسیار کشیده دارد و پوست آن استخوانی است و رنگ آن سفید روشن و مغز بسیار خوش طعمی دارد،  این چند عامل سبب شده است تا پسته احمد آقایی ابرکوه در سراسر جهان معروف باشد و در بازارهای داخلی و خارجی از ارزش ارزی بسیار خوبی برخوردار باشد.

 

پسته احمد آقایی قیمت متوسط و متعادلی دارد،  پسته احمد آقایی گزینه ای بسیار مناسب برای فروش داخلی و همچنین یک پیشنهاد ویژه برای صادرات است،  پسته احمد آقایی ابرکوه به دلیل آب و هوای مناسب و اقلیم و شرایط رشد بسیارعالی طعم خیلی خوب ظاهر زیبا و قیمت بسیار مناسب تری نسبت به سایر انواع پسته ها در سایر شهرستان‌ها دارد.

 

به طور کلی پسته احمد آقایی در سه پارامتر مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

کشیدگی و ظاهری زیبا و جذاب

قیمت بسیار مناسب

طعم و مزه بی‌نظیر

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

علاوه بر ابرکوه پسته احمدآقایی در مناطق دیگر یزد هم وجود دارد،  که به اختصار می توان از اردکان و خاتم یاد کرد،  همچنین برای خرید مستقیم و بدون واسطه پسته احمد آقایی و اکبری از باغات بزرگ اردکان و خاتم استان یزد با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید. ما مالک بخش قابل توجهی از مزارع پسته استان یزد ابرکوه خاتم اردکان و سایر شهرستان های دیگر هستیم و این موضوع سبب می شود تا شما بتوانید پسته را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

 

برای صادرات پسته قطعاً به قیمت تامین نیاز است،  ما سرآمد صادرات پسته ایران هستیم،  چرا که پسته و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.

 

ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت دورینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.