برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

تامین کننده پسته ایرانی صادراتی

تامین کننده پسته ایرانی صادراتی – شرکت درینام آماده صادرات و عرضه پسته، احمد آقایی، اکبری و فندوقی است. بیشتر صادرات پسته اکنون در اروپا، روسیه، آسیای میانه و چین است. در سال های اخیر، پسته ارگانیک همیشه یک محصول محبوب برای ارسال به اروپا بوده است. نوع پسته به درخواست مشتری عرضه میشود.

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

درخت پسته از ایران به سایر مناطق به ویژه سواحل مدیترانه (جنوب اروپا و شمال آفریقا) منتقل شده است. درخت پسته در زمستان نسبت به سرمای شدید و در گرمای تابستان بسیار مقاوم است، اما با هوا و رطوبت سازگار نیست. برخلاف مغزهای پسته و درختان دوجنسیتی بادام بخشی از محصول است، از نر و ماده جدا شده است.

پسته سال پرباری است و سال بعد هزینه کمتری دارد. در حال حاضر پسته های ایرانی به نام منطقه تاریخی، حمل و نقل و تولیدی به نام همام نامگذاری شده اند. مانند پسته دامغانی، قزوینی، راوری، سبزواری و قمی.

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

خانواده پسته ۷۵ نوع و ۶۰۰ نوع است که ۹ نوع آن خوراکی است. از جمله مهمترین انواع آن در ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد: پسته ورا، خنجاب پسته. اکنون مناطق کرمان و رفسنجان با ۳٫۸۱ درصد از کل سطح زیر کشت درختان، بزرگترین پسته ایران و جهان از انواع مهم پسته در کرمان هستند: اوحدی، کله قوچی، اکبری، فندقی، پسته سفید و بادامی…

پسته ها توسط شخصی به نام لنا از اسپانیا به نام Anacardiacae نامگذاری شدند. کلمه لاتین Pistacia از نام Piste یا Peste گرفته شده است.

شرح انواع پسته

شرح انواع پسته

پسته اکبری:

یکی از انواع تجاری پسته بالاترین ارزش اقتصادی است. میوه ها بادامی شکل، لطیف و درشت هستند. پسته اکبری دارای چوب بسیار محکم و جمع و جوری است.

——

پسته احمد آقایی:

خانواده پسته احمد آقایی از این نوع تنوع در بازار وسیعی در داخل و خارج برخوردار هستند و مغز آن از سایر گونه ها قرمزی خاصی دارد. مصرف احمد آقایی بسیار بیشتر از انواع دیگر پسته است.

——

شرکت درینام آماده صادرات و عرضه پسته، احمد آقایی، اکبری و فندوقی است. بیشتر صادرات پسته اکنون در اروپا، روسیه، آسیای میانه و چین است. در سال های اخیر، پسته ارگانیک همیشه یک محصول محبوب برای ارسال به اروپا بوده است. نوع پسته به درخواست مشتری عرضه میشود.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.