برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

تامین کننده پسته صادراتی – شرکت درینام

تامین کننده پسته صادراتی – شرکت درینام – فروش عمده پسته قیمت مناسب – همانطور که همه می دانیم پسته یک آجیل پر طرفدار و مجلسی میباشد که نه تنها در سرزمین ما بلکه در اکثر کشور های دنیا پر طرفدار نیز هست و این محبوبیت سبب شده تا قیمت آن از انواع آجیلی خود گران تر باشد.

 

رفسنجان قطب تولید پسته مرغوب و اعلا ایران می باشد که شزایط آب و هوایی خاص آن علت کیفیت پسته ها می باشد

 

انواع پسته رفسنجان
پسته اکبری
پسته احمد آقایی
پسته کله قوچی
پسته فندقی
که در انواع مختلف از جمله خلال پسته. مغز پسته و پسته شور شده فرآوری میشود، شرکت درینام توانسته این محصول را از زمین های کشت به دست مشتریان گرامی برساند.

 

قیمت روز پسته

بعد از نفت پسته سبب ارز اوری به کشور می باشد و جزء محصولات باارزش کشور محسوب میشود و قیمت آن با بالا و پایین آمدن دلار تغییر میکند پس قیمت ثابتی ندارد شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت روز بازار پسته با گروه پشتیبانی درینام تماس حاصل فرمایید.

 

صادرات پسته


معمولا پسته های اکبری و احمد آقایی که جزء پسته های آعیانی به حساب می آید به کشور های اروپایی و ایالت های عربی صادر میشود و پسته کله قوچی و فندقی به دلیل انس بالایی که دارند به کشورهایی که مقدار محصول مهم است صادر میشود

 

اگر شما قصد تجارت پسته به کشور های همسایه را دارید می توانید از کارشناسان تجارت بین الملل شرکت بازرگانی درینام با ۴سال سابقه تجارت، مشاوره دریافت کنید.

 

در خرید پسته دقت لازم داشته باشید، پسته هایی که رنگ پوستشان کدر باشد و ضخامت پوست نازک باشد دارای کیفیت مرغوبی نمی باشد و همچنین مغز پسته باید دارای رنگ شفاف سبز و سرخابی باشد اگر مغز پسته کوچکتر از پوسته آن باشه این نوع پسته آبخندان می باشد، بوی پسته نشان دهنده تازگی اوست اگر بوی نا مطبوعی داشته باشد حتما تازه و مرغوب نیست.

 

برای خرید انواع پسته به صورت عمده و قمیت مناسب با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.