برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

تامین کننده پسته فندوقی صادراتی _ شرکت درینام

تامین کننده پسته فندوقی صادراتی _ شرکت درینام تامین کننده و تولید کننده پسته فندوقی آماده همکاری با تجار و صادرکنندگان محترم می باشد.


خصوصیات پسته فندوقی

تامین کننده پسته فندوقی صادراتی _ شرکت درینامتامین کننده پسته فندوقی
پسته فندوقی به دلیل عطر و طعم منحصر به فرد ، کمی شیرین و همچنین رنگهای بکر جذاب از آنها برخوردار است. پسته فندوقی یکی از قدیمی ترین آجیل های جهان است که هزاران سال در خاورمیانه کشت می شود.
تامین کننده پسته فندوقی
مانند همه مغزها ، پسته فندوقی سرشار از مواد مغذی مفید است. با این حال ، پسته فندوقی دارای برخی خواص منحصر به فرد است که آنها را از هم متمایز می کند.
تامین کننده پسته فندوقی
تطبیق پذیری آنها به این معنی است که شما می توانید پسته را به تنهایی به عنوان میان وعده ، بالای سالاد ، مخلوط با میوه های خشک در مخلوط دنباله ، در محصولات پخته شده یا به عنوان یک پوشش ترد ماهی یا گوشت بخورید.
تامین کننده پسته فندوقی
علاوه بر این صفات متمایز ، مزایای تغذیه ای پسته فندوقی را به عنوان یک مزیت اضافه شده به کام مخصوصاً دلپذیر آنها در نظر بگیرید.


صادرات پسته فندوقی

تامین کننده پسته فندوقی صادراتی _ شرکت درینام
پسته فندوقی با توجه به قیمت مناسبی که دارد مورد استقبال مشتریان خارجی قرار گرفته است، و در سال اخیر بخش قابل توجهی از پسته فندوقی ایران به کشورهای عربی و اروپایی صادرات شده است.
تامین کننده پسته فندوقی
ارزش غذایی پسته فندوقی بالاست و طعم آن بی نظر است، به همین دلیل مشتریان خارجی خوبی دارد که از مصرف آن لذت می برند.
تامین کننده پسته فندوقی
نام گذاری این نوع پسته از آن‌ جهت است که شکل و ظاهری شبیه به فندق دارد. این نوع پسته با پسته کله قوچی هم‌خانواده است؛ و همچنین به علت داشتن انس بالا از قیمت کمتر و ارزان‌تری نیز در بین گونه‌های پسته برخوردار است. نام گزاری این نوع پسته از آن‌ جهت است که شکل و ظاهری شبیه به فندق دارد. این نوع پسته با پسته کله قوچی هم‌خانواده است؛ از آن جای که این نوع پسته ریز می‌باشد، تعداد آن در یک کیلوگرم بیشتر از سایر پسته‌ها(انس بالا) است و درنتیجه برای آجیل اقتصادی‌تر می‌باشد.
تامین کننده پسته فندوقی

پسته فندوقی معمولا در کرمان، سیرجان، رفسنجان و خراسان تولید میشود و به بازارهای جهانی عرضه میشود. ما علاوه بر تولید این محصول ارزشمند آن را به سراسر جهان با قدرت صادرات می کنیم، شما میتوانید برای مشاوره و خرید با مشاوران ما در ارتباط باشید. تامین کننده پسته فندوقی

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.