برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

تامین کننده پسته کله قوچی | صادرات به آلمان

تامین کننده پسته کله قوچی – صادرات به آلمان – شرکت بازرگانی درینام تامین کننده پسته کله قوچی و صادر کننده آجیل و خشکبار با چندین کشور جهان می باشد، شما میتوانید برای خرید پسته و انواع آجیل و خشکبار با ما در ارتباط باشید.

صادرات پسته کله قوچی به آلمان – پسته جزو اصلی آجیل و تنقلات ما ایرانیها محسوب میشود و از زمان‌های قدیم همراه ما بوده است.پسته کله‌قوچی شکلی گرد و شبیه به فندق با درصد خندانی متوسط دارد. رنگ رویی مغز آن سرخ تیره و رنگ پوست آن استخوانی سفید با تیرگی متوسط است.


همانطور که از اسم آن پیداست؛ پسته کله‌قوچی، یکی از درشت‌ترین انواع پسته است و طعم خاصی دارد و به دلیل اندازه بزرگ و گرد، در تزئین کردن خوراکی‌ها بسیار کاربردی است و باعث جذابیت و لوکس شدن ظاهر آجیل مخلوط می‌شود.

طعم، ظاهر و اندازه پسته کله‌قوچی باعث شده تا در صنعت بستنی‌سازی و شیرینیپزی نیز کاربرد فراوانی داشته باشد. علت اصلی نامگذاری پسته کله‌قوچی، بزرگی و شباهت آن به سر قوچ است.

 

 

پسته کله قوچی اعلا یکی از پرطرفدار ترین ارقام پسته است که با داشتن طعمی خوشمزه و ظاهری درشت و کروی یک آجیل لوکس حساب می شود. این پسته به دلیل داشتن وزن بیشتر نسبت به سایر ارقام، انس آن پایین است که باعث می شود قیمت آن کمی نسبت به سایر ارقام گران تر باشد.

پسته کله قوچی به دلیل داشتن مغزی درشت، در صنعت شیرینی پزی و بستنی سازی و تهیه انواع محصولات پسته بسیار کاربرد دارد. شما می توانید پسته از پسته کله قوچی به عنوان یک میان وعده سالم و رژیمی استفاده کنید تا علاوه بر لذت بردن، از خواص بی نظیر این آجیل بهره ببرید.

شرکت بازرگانی درینام تامین کننده پسته کله قوچی و صادر کننده آجیل و خشکبار با چندین کشور جهان می باشد، شما میتوانید برای خرید پسته و انواع آجیل و خشکبار با ما در ارتباط باشید.

این نوع پسته از ارقام کم‌رشد می‌باشد و سطح برگ کم آن موجب شده است در بسیاری از مناطق تنه پسته و میوه‌ها از تابش شدید آفتاب آسیب ببیند در سالهای اولیه‌ی بعد از پیوند غالبیت انتهایی در آن شدید است، در نتیجه رشد رویش شاخه‌ی سال جاری زیاد می‌باشد.


صادرات پسته کله قوچی به آلمان

ازآنجایی‌که مغز این نوع پسته نسبت به انواع مغز پسته درشت‌تر می‌باشد و همین موضوع شاید یکی از دلایل تمایل بازرگانان کشورهای (آلمان، یونان و اعراب) به این محصول است. آلمان از خریداران اصلی مغز این نوع پسته می‌باشد که اغلب این محصول را پس از خرید برای فروش مجدد به بازارهای دیگر کشورهای اروپایی استفاده می‌نماید.

 

مشخصات پسته کله قوچی

نوک میوه با پوست سبز خیلی کوتاه و رنگ پوست در هنگام رسیدن میوه سرخ خاکستری بوده. موقعیت شکاف پوست استخوانی هم در طرف پشتی و هم در طرف شکمی هم‌اندازه بوده. رنگ رویی مغز سرخ خاکستری بوده و رنگ پوست استخوانی سفید با تیرگی متوسط است.

شرکت بازرگانی درینام تامین کننده پسته کله قوچی و صادر کننده آجیل و خشکبار با چندین کشور جهان می باشد، شما میتوانید برای خرید پسته و انواع آجیل و خشکبار با ما در ارتباط باشید.فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.