برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

تامین کننده پسته کله قوچی _ شرکت درینام

تامین کننده پسته کله قوچی – شرکت بازرگانی درینام تامین کننده پسته کله قوچی است و این محصول ارزشمند را با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار میدهد. پسته کله قوچی اعلا یکی از پرطرفدار ترین ارقام پسته است که با داشتن طعمی خوشمزه و ظاهری درشت و کروی یک آجیل لوکس حساب می شود.

 

معرفی و خرید پسته کله قوچی


این نوع پسته به دلیل داشتن وزن بیشتر نسبت به سایر ارقام، انس آن پایین است که باعث می شود قیمت آن کمی نسبت به سایر ارقام گران تر باشد. پسته کله قوچی به دلیل داشتن مغزی درشت، در صنعت شیرینی پزی و بستنی سازی و تهیه انواع محصولات پسته بسیار کاربرد دارد.

شما می توانید پسته از پسته کله قوچی به عنوان یک میان وعده سالم و رژیمی استفاده کنید تا علاوه بر لذت بردن، از خواص بی نظیر این آجیل بهره ببرید.


برای خرید پسته کله قوچی با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.


پسته کله قوچی در واقع ظاهری گرد، درشت و بزرگترین مغز را در بین ارقام مختلف پسته دارد. می توان گفت بزرگترین و سنگین ترین پسته جهان کله قوچی است. پسته کله قوچی دارای مغزی بسیار خوشمزه و لذیذ است که هنگام خوردن آن حس خوبی به شما می دهد. به دلیل اندازه بزرگ پسته، در هر کیلوگرم پسته کله قوچی تعداد کمتری پسته وجود دارد.

باید گفت شکل و شمایل پسته کله قوچی شبیه به پسته فندقی است و بسیار شبیه هستند ولی پسته کله قوچی دارای اندازه ای بزرگتر، درشت تر و وزن بیشتر است.

در واقع می توان گفت پسته کله قوچی جزو خانواده پسته فندقی است. شاید اصلی ترین دلیل محبوبیت و خرید و فروش پسته کله قوچی در بازار، اندازه بزرگ و شکل فندقی مانند آن است. به دلیل درشت بودن و وزن بالاتر پسته کله قوچی این پسته دارای انس پایینی است یعنی تعداد آنها در یک کیلو کمتر است و به معنای درشت بودن آن پسته می باشد.


برای خرید پسته کله قوچی با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.