برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

تفاوت بادام سنگی ایران و ازبکستان

برای خرید، مشاوره و بررسی قیمت عمده بادام سنگی با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید. مغز بادام درختی از خانواده آجیل ها بوده و طعمی متفاوت و بی نظیر دارد که به دو روش خام و نمکی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای خواص بی نظیری است و به همین دلیل بوده که مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است زیرا برای بدن و سلامت بدن مزایای ویژه ای دارد. پزشکان بر روی خوردن روزانه چند عدد بادام تأکید فراوانی می کنند. مرکز پخش عمده مغز بادام درختی خام محصولات منحصر به فرد خود را با قیمتی استثنایی به فروش می رساند.

برای خرید، مشاوره و بررسی قیمت عمده بادام سنگی با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

فروش بادام ازبکستان به جای بادام سنگی توسط عمده فروشان

طبق تجربه‌های محققان شرکت درینام افرادی هستند که بادام قاچاق ازبکستان را به عنوان بادام سنگی با قیمت بادام سنگی به خریداران میفروشند و خود را کشاورز معرفی میکنند در ادامه این مقاله گروه بازرگانی درینام قصد دارند شما را با تفاوت بین بادام سنگی و بادام ازبکستان آشنا کنند تا باعث جلوگیری از این کلاهبرداری ها شوند.

——-

تفاوت بین بادام سنگی و بادام ازبکستان

شکل بادام سنگی درجه یک سامان و بن شهرکرد که از اب زاینده رود ابیاری میشود تپل و دارای حجم استوار، مزه شیرین و خاصی دارد که با بقیه بادام ها تفاوت دارد، اما شکل بادام ازبکستان لاغر و باریک بود و مزه آن تلخی هم دارد.

شباهت بین بادام سنگی و بادام ازبکستان

اگر شما تا به کنون بادام سنگی نخریده باشید حتما گول این کلاهبرداران را میخورید زیرا بادام سنگی و ازبکستان هر دو  مغز دو قلو دارند و باعث سوتفاهم شمامیشود. برای اینکه شما بیشتر با این تفاوت آشنا شوید عکس بادام سنگی و بادام ازبکستان را برایتان در سایت درج میکنیم، بادام ازبکستان قیمت بسیار پایینی دارد و به هیچ وجه مانند بادام سنگی با کیفیت نیست.

برای خرید، مشاوره و بررسی قیمت عمده بادام سنگی با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

مغز بادام و بادام سنگی ازبکستان:

بادام سنگی:

مغز بادام سنگی:

گروه بازرگانی دورینام همیشه با ارائه بادام سنگی باکیفیت و تضمینی خود را به مشتریانش ثابت کرده، این موضوع سبب شده که مشتریان داخلی و خارجی ثابتی داشته باشد. بادام سنگی به علت قیمت مناسبی که دارد در بازارهای داخلی فروش کلان داشته است، و برای کشورهای همسایه و کشورهای غربی بسیار با ارزش بوده و آنرا با قیمت بالایی خریدارند.
پس وارد کردن قاچاق بادام ازبکستان و فروش آن به جای بادام سنگی ضربه شدیدی به عرصه بادام ایران وارد نموده و سبب بی اعتمادی بازرگانان خارجی نسبت به بازرگانان ایرانی میشود.

برای خرید، مشاوره و بررسی قیمت عمده بادام سنگی با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.