برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

توزیع فله و عمده بادام زمینی خام آستانه اشرفیه

توزیع فله و عمده بادام زمینی خام آستانه اشرفیه – تامین بادام زمینی عمده بادام زمینی خام، یکی از پرمصرف ترین نوع بادام ها است که در بازار خرید و فروش بسیار زیادی دارد. نرخ نهایی بادام زمینی خام معمولاً در آستانه اشرفیه مشخص و در بازار خرید و فروش می‌شود. لذا برای مشتریان مهم است که بدانند در سال ۹۹ نرخ بادام زمینی خام چقدر است. برای کسب اطلاعات بیشتر از نرخ بادام زمینی خام آستانه اشرفیه در سال ۹۹ و همچنین قیمت انواع مختلف بادام زمینی با ما در تماس باشید.

——–

تولید انواع بادام زمینی خام

درینام

به طور کلی بادام زمینی خام به چند شکل مختلف وارد بازار می‌شود، که هرکدام از این بادام ها دارای مشتریان بسیار فراوانی است، همچنین بادام زمینی با کیفیت مورد درخواست مشتریان خارجی می باشد، مشتریان خارجی معمولاً بادامی ایرانی را برای صادرات به کشورهای خود در نظر می گیرند. اما به طور کلی بادام زمینی خام که در بازار عرضه می شود عبارتند از:

  • بادام زمینی با غلاف خام
  • بادام زمینی درشت خام
  • بادام زمینی متوسط خام
  • بادام زمینی ریز خام
  • بادام زمینی سفید شده خام

یکی از بادام های تولید شده کشور بادام زمینی آستانه اشرفیه است، برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و کیفیت این محصول می توانید با کارشناسان شرکت درینام در ارتباط باشید. ما در شرکت درینام، تولید کننده انواع مختلف بادام زمینی در آستانه اشرفیه هستیم و این محصول با ارزش را که در مصارف مختلف قابل استفاده می باشد را در اختیار شما قرار می دهیم. به همین جهت جهت بررسی قیمت دقیق و به روز این محصول با ما در تماس باشید.

——–

قیمت فله بادام زمینی خام آستانه اشرفیه

متاسفانه به دلیل عدم مدیریت در بازارهای  کشور قیمت تمام محصولات به صورت روزانه مشخص می‌شود، و این تناقض و عدم ثبات قیمت از نظر کارشناسان شرکت درینام باید اصلاح شود این موضوع نیازمند پیگیری مسئولان کشوری میباشد.

شرکت درینام با بهره گیری از کارشناسان، کشاورزان و بازاریابان داخلی و خارجی قدرتمند، می تواند کمک شایانی به شما در تامین انواع مختلف بادام زمینی آستانه اشرفیه نماید، لذا برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید مستقیم محصولات زراعی از کشاورزان با مجموعه درینام در ارتباط باشید.

ما آماده همکاری با بازرگانان، صادر کنندگان، عمده فروشان، صنایع و فروشگاههای زنجیره و سایر خریداران محترم جهت عرضه این کالا ارزشمند با برنامه ریزی دقیق جهت صادرات هستیم، جهت بررسی بیشتر با شرکت درینام تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.