برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

تولید انواع مغز بادام زمینی برشته

تولید مغز بادام زمینی برشته به روش های مختلفی انجام می شود. اگر شما هم از علاقه مندان به مغزیجات سالم هستید باید بدانید مغز بادام زمینی برشته شده و بدون غلاف یکی از بهترین انواع خوراکی هایی بوده که می تواند به عنوان یک میان وعده سالم در برنامه غذایی تان وجود داشته باشد. برای تولید این محصول روش های مختلفی از جمله برشته کردن در فر و روی اجاق گاز استفاده می شود. در حال حاضر باکیفیت ترین نوع این مغز در آستانه اشرفیه تولید می شود.

تولید انواع مغز بادام زمینی برشته

طرز تهیه مغز بادام زمینی برشته

طرز تهیه مغز بادام زمینی برشته

روش های مختلفی برای تهیه بادام زمینی برشته وجود دارد. برای تهیه مغز بادام به صورت برشته شده آسانترین راه کندن پوست و سپس بو دادن آن است. می توان برای طعم دار کردن آن از نمک، آبلیمو و سرکه هم استفاده نمود. این چاشنی ها می توانند طعم و مزه بادام را عوض کرده و آن را تردتر کنند. می توانید این کار را در منزل هم انجام دهید. کافیست ابتدا پوسته رویی آن را که سفت است بشکنید و مغز آن را از درون پوسته بیرون آورید.

در ادامه یک لایه نازک پوست که روی مغز قرار دارد را با دست به آسانی جدا کنید. آن را برای چند ساعت در مخلوطی از آب، نمک و سرکه یا آبلیمو قرار دهید و سپس آبکشی کنید. ماهیتابه بزرگی را روی کاغذ قرار داده تا کاملا داغ شود. سپس شعله را کم کرده و مغز را به درون آن بریزید و مدام آن را به هم بزنید تا یک طرف کاملا برشته شود.

می توانید از فر هم استفاده کنید. برای برشته کردن در هر دو حالت باید شعله در کمترین حالت باشد چرا که مغز بادام زمینی به شدت حساس بوده و خیلی زود می سوزد. پس از آنکه یک طرف کاملا برشته شد، با یک ملاقه طرف دیگر را هم به همین شیوه بو داده می کنیم.

پخش مغز بادام زمینی برشته درجه یک

پخش مغز بادام زمینی برشته درجه یک

پخش مغز بادام زمینی برشته به صورت مستقیم و توسط سایت ما صورت می گیرد. شما می توانید بهترین نوع آن را به صورت بسته شدی سفارش دهید. البته فروش فله ای هم انجام شده و شما می توانید آن را در اندازه دلخواه به صورت کیلویی خریداری کنید. به دلیل عرضه مستقیم و اینکه محصول بدون واسطه به دست مصرف کننده واقعی می رسد، قیمت تمام شده برای مشتری بسیار مناسبتر از نرخ آن در بازار و فروشگاه های سطح شهر می باشد.

در سایت محصول به صورت بسته بندی شده و در وزن های مختلف موجود است. از این رو می توانید در اندازه دلخواهتان آن را سفارش دهید. محصول دارای تاییدیه های بهداشتی و تاریخ تولید و انقضا بوده و در بهترین شرایط نگهداری و به دست مشتری می رسد.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.