برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

تولید مغز بادام ربیع صادراتی

مغز بادام ربیع – تولید مغز بادام ربیع به عنوان یکی از خوشمزه ترین تنقلات توسط برند های زیادی صورت می پذیرد. تولید این محصول در بسته بندی های مختلف به نحوی است که امکان  عرضه آن در بازار های داخلی و صادراتی وجود دارد.

دورینام: فروش عمده بادام درختی خام بدون پوست

مشخصات بادام ربیع و تاثیر آن بر بدن

شرکت عرضه مغز بادام ربیع

بادام ربیع محصول تولید شده در مناطق مختلف ایران است که دارای مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی است. این نوع بادام معمولاً به عنوان آجیل و به صورت خام و بو داده شده مورد استفاده قرار می گیرد.

بادام ربیع دارای ظاهری ریزتر نسبت به دیگر بادام ها است و درخت این نوع بادام مقاومت بسیار بالایی نسبت به آفات و سرما زدگی ها  دارد. در راستای این موضوع میزان عرضه آن به بازار بسیار زیاد است.

برای خرید عمده بادام ربیع و مغز بادام ربیع با شرکت درینام تماس بگیرید، ما علاوه بر فروش مستقیم و بدون واسطه، میتوانیم جهت صادارت همراه شما باشیم. مشاوره و فروش (۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹)

از بادام ربیع در راستای داشتن خواص و فواید بسیار زیاد برای تزیین انواع شیرینی استفاده می کنند.  همان طور که مستحضر هستید خواص بادام برای بدن بسیار زیاد است و تاثیر آن بر بدن  به وضوح دیده می شود. از مهمترین خواص بادام می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  مفید برای افزایش هوش: بادام سرشار از مواد مغذی است که برای تکامل و سلامت مغز انسان ارزش بسیار زیادی دارد و مصرف آن با افزایش سطح هوش ارتباط مستقیم دارد.  در راستای این موضوع از زمان های دور تاکنون از بادام به عنوان یک غذای اصلی برای کودکان در حال رشد استفاده می‌ شده است.
  • مفید برای استحکام استخوان ‌ها: بادام منبع بی نظیر از انواع ویتامین ها، مواد معدنی و مقدار بسیار زیاد فسفر است.  فسفر تاثیر چشمگیری روی قدرت و دوام استخوان و دندان کودکان دارد و از بیماری های وابسته به سن مانند پوکی استخوان جلوگیری می‌کند.
  • مفید برای سلامت قلب:  جلوگیری از ابتلا به بیماری های قلبی از دیگر خواص مفید بادام و تاثیر آن برای بدن است. چربی های غیر اشباع، پروتئین و پتاسیم در بادام به میزان بسیار زیادی وجود دارد که تمامی آنها خواص آنتی اکسیدانی دارند و خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهند.

لیست قیمت انواع مغز بادام

قیمت بادام ربیع در بازار در راستای کیفیت این محصول مشخص می گردد.  همان طور که در مبحث قبل تر اشاره کردیم درخت بادام ربیع نسبت به آفات و فصل سرما مقاومت بسیار زیادی دارد و میزان عرضه این محصول به بازار بسیار زیاد است. در راستای این محصول موضوع قیمت بادام ربیع و همچنین قیمت مغز بادام ربیع نسبت به دیگر بادام ها در بازار پایین ‌تر و مناسب تر است. برای دریافت لیست قیمت انواع مغز بادام موجود در بازار داخلی ایران می توانید با مشاورین شرکت ما در ارتباط باشید.

برای خرید عمده بادام ربیع و مغز بادام ربیع با شرکت درینام تماس بگیرید، ما علاوه بر فروش مستقیم و بدون واسطه، میتوانیم جهت صادارت همراه شما باشیم. مشاوره و فروش (۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹)

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.