برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

تولید و صادرات بادام مامایی به قطر، هند و دبی

تهیه ارزانترین انواع بادام مامایی تازه

تولید و صادرات بادام مامایی به قطر، هند و دبی – یکی از بهترین راه حل های ارزآوری برای کشورها، صادرات محصولات تولیدی می باشد. لذا همواره صادرات خشکبار در دستور کار تولیدکنندگان می باشد. چرا که خشکبار ایران از لحاظ قیمت، در بازار جهانی قابل رقابت است و از لحاظ کیفیت از درجه بالایی برخوردار است(صادرات بادام مامایی)

فروش مرغوب ترین مغز بادام شیرین مامایی
همانگونه که می‌دانید ایران دارای اقلیم بسیار مناسبی برای تولید انواع مختلف خشکبار می باشد. بادام نیز یکی از مهمترین تولیدات خشکبار ایران می باشد، و همواره این محصول ارزشمند مورد توجه کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی بوده است. ما در کشور ایران شاهد آن هستیم که سالیانه تولید بادام رو به افزایش باشد و اخیراً این مهم سبب شده است تا چشم کشورهای همسایه و همچنین کشورهای اروپایی به این محصول ارزشمند ایرانی بیفتد و نظر آنها را جلب کند.

یکی از کشورهایی که بادام تولیدی ایران را خریداری می‌کند کشور هند است، هند یک فرصت تجاری بی نظیر است چرا که جمعیت هند بسیار بالاست بادام را در زنجیره غذایی خود از الزامات مواد غذایی می‌دانند.

در یک مذاکره تجاری که با گروه هندی داشتیم، آنها اذعان داشتند، که حاضر هستند ۱۰۰ کیلو برنج اعلای هندی را به ما بدهند و در مقابل آن یک کیلو بادام مامایی را خریداری کنند، این موضوع نشان دهنده آن است که بادام مامایی از ارزش بسیار زیادی در کشورهای مختلف برخوردار است. و این یک فرصت طلایی و ارزشمند برای صادرکنندگان و بازرگانان ایرانی میباشد.

———-

صادرات بادام مامایی و ارزش مغز بادام مامایی

درینام - دورینام - بادام

ما در شرکت درینام تولید کننده و تامین کننده سایزهای مختلف بادام مامایی برای صادرات هستیم، و آمادگی خود را جهت همکاری با صادر کنندگان و عمده فروشان و سایر افرادی که در این زمینه در حال فعالیت هستند اعلام میداریم.

قطعاً هر کشوری محصولات را به صورت انحصاری تولید می کند، گاهی این تولید انحصاری به دست انسان انجام می‌شود و گاهی نعمتی خدادادی است، بادام مامایی یک نعمت خدادادی در ایران است، این محصول ارزشمند در حاشیه زاینده رود رشد و تکثیر است، و با توجه به کیفیت و ارزش بالایی که دارد نظرهای بسیار زیادی را به سمت خود جلب کرده است.

یکی دیگر از کشورهایی که بادام مامایی را خریداری می‌کنند و هم‌زمان به کشورهای دیگری صادرات می‌کنند کشورهای دبی و قطر هستند. کشورهای نامبرده با توجه به این که ارزش این بادام را می‌دانند، آن را به صورت عمده و فله از کشاورزان ایرانی خریداری کرده و در کشور خود فرآوری و آماده سازی می کنند و به نقاط مختلف جهان صادرات می کنند.

این یک ضرر بزرگ برای بازرگانان ایرانی می باشد که برای رفع این مهم لازم است تا بازرگانان ایرانی با هم متحد شوند تا بتوانند این محصول ارزشمند را با دست خودشان به نقاط مختلف جهان صادرات کنند.

ما در مجموعه درینام، تولید کننده و تامین کننده بادام مامایی، بادام ربیع، بادام محب، بادام سنگی هستیم، همچنین علاوه بر امر مهم تولید فرآوری و بسته بندی و صادرات بادام را نیز انجام می دهیم، اگر برای صادرات بادام مامایی نیاز به مشاوره تجاری دارید می توانید روی تیم تجاری شرکت درینام حساب ویژه باز کنید.

بسته بندی دورینام

اگر خواهیم به اختصار فواید بادام مامایی را مطرح کنیم و آن را در یک جمله خلاصه کنیم، به شرح زیر است:
پزشکان و متخصصان آلمانی و روسی بادام مامایی ایران را در معتبرترین آزمایشگاه های خود مورد بررسی قرار داده‌اند و به این نتیجه رسیده‌اند که برای هر انسان مصرف روزانه ۱ الی ۳ عدد بادام مامایی (Mamra badamMamra Almonds) به عنوان قرص مغذی الزامی است، این مهم سبب شده است تا بادام مامایی از ارزش بسیار زیادی بر بین مردم جهان برخوردار شود.

ما در شرکت درینام روزانه تماس های مکریر از کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی برای تامین مغز بادام مامایی داریم، که خوشبختانه با تلاش و پیگیری و ممارست زیاد توانستیم جایگاه خوبی را در بازار داخلی و در بازار جهانی به دست آوریم.

ما آماده همکاری با بازرگانان و صادر کنندگان محترم جهت عرضه این کالا ارزشمند با برنامه ریزی دقیق جهت صادرات هستیم، جهت بررسی بیشتر با شرکت درینام تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.