برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خریدو فروش بادام زمینی آستانه اشرفیه – شرکت بازرگانی درینام

خریدو فروش بادام زمینی آستانه اشرفیه – شرکت بازرگانی درینام – تامین کننده انواع بادام زمینی استانه اشرفیه با کیفیت بالا ودرجه یک

بادام زمینی

 

خریدو فروش بادام زمینی آستانه اشرفیه - شرکت بازرگانی درینام

بادام زمینی بومی آمریکای جنوبی بوده است که به مناطق دیگر برده شده است. بادام زمینی بوته ای یک ساله است که ارتفاع آن به ۳۰الی ۵۰ سانتی متر می رسد. در هر بوته ی بادام زمینی حدود۱۰۰دانه بادام زمینی وجود دارد. این میوه بسیار لذیذ ومغذی است ودر ایران در استانه اشرفیه و دشت مغان کشت می شود تولید بادام زمینی در این شهر ها بسیار فراوان است که نیاز تمام کشور را تامین می کند.
بادام زمینی تولید داخلی با نمونه بادام زمینی هندی هیچ تفاوتی ندارد و با ذائقه مردم ایران زمین نیز سازگار تر است.

فروش انواع بادام زمینی در درینام

۱_بادام زمینی غلاف دار
۲_بادام زمینی بدون غلاف
۳_بادام زمینی آجیلی
۴_بادام زمینی کره گیری
۵_خلال بادام زمینی
۶_پودر بادام زمینی
۷_پرک بادام زمینی

خرید و فروش بادام زمینی آستانه اشرفیه

شرکت بازرگانی درینام یکی از مراکز خرید و فروش بادام زمینی آستانه اشرفیه در ایران است. درینام بهترین نوع بادام زمینی را از زمین های کشاورزی آستانه اشرفیه به دست مشتریان خود می رساند
جهت اطلاع از قیمت انواع بادام زمینی آستانه اشرفیه و ثبت خرید با کارشناسان فروش داخلی درینام تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را در فرم بالای سایت درج کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند وتمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان بگذاریم.

خواص بادام زمینی

بادام زمینی به ویژه منبع خوبی از چربی های مفید ، پروتئین و فیبر است. آنها همچنین حاوی مقدار زیادی ویتامین پتاسیم ، فسفر ، منیزیم و B هستند. بادام زمینی با وجود کالری زیاد ، غنی از مواد مغذی است و کربوهیدرات کمی دارد.بادام زمینی و آجیل منبع خوبی از امگا ۳ ، فیبر ، ویتامین E ، آنتی اکسیدان ها و چربی های “خوب” هستند. به همین ترتیب ، آنها با تعدادی از مزایای سلامتی ، به ویژه برای قلب همراه بوده اند. مطالعات گذشته مصرف آجیل را با کاهش خطر لخته شدن خون ، کاهش کلسترول و کاهش آریتمی مرتبط دانسته است.

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.