برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید اینترنتی پسته رفسنجان _فروش بی واسطه _شرکت بازرگانی درینام

قیمت پسته صادراتی

خرید اینترنتی پسته رفسنجان _فروش بی واسطه _شرکت بازرگانی درینام

خرید اینترنتی پسته رفسنجان _فروش بی واسطه _شرکت بازرگانی درینام

درخت پسته بومی آسیای میانه و خاور میانه است که میوه خوراکی و لذیذی را به بار می آورد. این درخت حدود هشت سال طول میکشد تا از دوره کاشت و داشت به دوره برداشت برسد  ارزش بالای پسته و توانایی صادراتی آن حتما ارزش این همه سال صبر کردن را دارد. این درخت در تابستان به آب و هوای گرم و خشک و در زمستان به آب و هوای نسبتا سرد نیاز دارد و اما رطوبت دشمن باغات پسته می باشد درخت پسته در آب و هوای مرطوب دچار انواع آفت ها و قارچ ها می شود.

صادرات پسته

خرید اینترنتی پسته رفسنجان _فروش بی واسطه _شرکت بازرگانی درینام

ایران یکی از بزرگترین تولید کننده و صادر کننده پسته در جهان می باشد ودر سال ۲۰۱۴رتبه اول صادرات را در جهان کسب کرده است. صادرات پسته جزء مهمترین صادرات کشور ما  است و بعد از نفت ارز وارد شده به کشور متعلق به صادرات پسته است.
در صادرات پسته میان ایران و امریکا رابطه تنگاتنگی وجود دارد و امریکا به دلیل مکانیزه شدن کشاورزی خود توانسته به تولیدی بیشتری نسبت ایران برسد در فرآیند صادرات پسته ابتدا باید نیاز مشتری و کشور مقیم آن توجه کرد زیرا کیفیت پسته ای که صادر می شود نسبت به کشور ی که وارد کننده است سنجده میشود مثلا کشور های اروپایی بسیار به وارد کردن پسته و میزان افلاتوکسین موجود در آن سخت گیرانه عمل میکنند پس مرغوب ترین و گران قیمت ترین نوع پسته تولید شده با افلاتوکسین بسیار پایین به این کشور ها صادر میشود وبه کشور های کمتر توسعه یافته با درآمد متوسط از انواع پسته های معمولی با قیمت متوسط صادرات میشود.

نحوه خرید اینترنتی پسته رفسنجان

جهت خرید عمده پسته رفسنجان اعلا تنها کافیست شما اطلاعات خود را در بالای سایت درج کنید تا کارشناسان فروش داخلی درینام در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

چرا درینام

خرید اینترنتی پسته رفسنجان _فروش بی واسطه _شرکت بازرگانی درینام

شرکت بازرگانی درینام همواره در تلاش است تا بتوانید بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز عرضه بدارد. طی این سال های گذشته مشکلات مشتری های ثابت خودرا ثبت نموده و در جهت برطرف کردن آن هاکوشیده است در ادامه به برخی از ویژگی های منحصر به فرد درینام اشاره خواهیم کرد :

۱_درینام دارای کارشناسان   زبان خارجه و زبان عربی می باشد تا مشتری های عرب زبان و انگلیسی زبان ما بتوانند راحت تر با ما ارتباط برقرار کنند و از ما مشاوره دریافت کنند.
۲_ به مشتری به مدت ۳روز فرصت داده می شود تا در صورت راضی نبودن از بار محصول دریافت شده بار را عودت دهد و همان میزان مبلغ پرداختی خود را پس بگیرد.
۳_قبل از خرید بار مشتری می تواند به صورت آنلاین بار را رویت و خریداری کند.

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.