برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید بادام زمینی پارس آباد با قیمت مناسب

انواع بادام زمینی

بادام زمینی پاس آباد یکی از چندین نمونه بادام زمینی های تولید شده توسط کشاورزان داخلی است. بادام زمینی پارس آباد به دلیل کیفیت خوب و مناسبی که در تولید خود دارد، دارای مشتریان عمده بسیاری در داخل و خارج از کشور می باشد. برای خرید بادام زمینی پارس آباد با قیمت مناسب و به صرفه، باید در زمان مناسب خرید این محصول یعنی اوایل مهر ماه که فصل برداشت و فراوانی این محصول در بازار است و قیمت برای خرید عمده مناسب تر است، اقدام کرد. 

خرید بادام زمینی پارس آباد با قیمت مناسب

زمان برداشت بادام زمینی پارس آباد

زمان برداشت بادام زمینی پارس آباد

بادام زمینی از بذر هایی است که ریشه، اصالت کاشت و برداشت آن به کشور های منطقه آمریکای جنوبی بر می گردد. پس از سال ها سرانجام، بذر بادام زمینی در اوایل صده اخیر به ایران وارد شد و کاشت و برداشت آن توسط کشاورزان ایرانی هرساله افزایش یافت؛ به طوری که در حال حاضر نیاز کشور در زمینه مصرف بادام زمینی توسط تولید کنندگان داخلی رفع شده است.
بادام زمینی در ایران به صورت ویژه در چند منطقه برداشت می شود و استان های گلستان، خوزستان، اردبیل ،آذربایجان غربی و شرقی از جمله این مناطق می باشند. بادام زمینی برداشت شده از زمین های شهرستان پارس آباد دشت مغان در استان اردبیل، یکی از نمونه های بادام زمینی است که دارای کیفیت خوب و مناسب بوده و طعم ترد و خوبی دارد؛ اندازه آن نیز متوسط و مناسب برای مصارف مختلف است. کیفیت بالای بادام های برداشت شده از این منطقه به جذب مشتریان این محصول در کشور منجر شده است.
زمان برداشت بادام زمینی در دشت های پارس آباد اواخر تابستان و اوایل پاییز می باشد؛ البته برداشت بادام زمینی می تواند در چند مرحله در سال انجام شود، اما در این زمان برداشت بیشتری از بذر انجام می شود که این مساله در قیمت فروش بادام زمینی در بازار نیز بسیار تاثیر گذار می باشد
.

فروش ویژه بادام زمینی پارس آباد

فروش ویژه بادام زمینی پارس آباد

بادام زمینی یک محصول آجیلی محسوب می شود که البته غیر از مصرف آجیلی کاربرد های فراوان دیگری نیز در حوزه غذایی دارد؛ مانند تولید محصولاتی نظیر روغن بادام زمینی، کره بادام زمینی و غیره. این گستردگی در استفاده باعث فروش ویژه محصول بادام زمینی منطقه پارس آباد به صورت عمده برای خریداران کلی شده است.
البته قیمت فروش ی محصول در زمان های مختلف و نسبت به کیفیت محصول در نوبت برداشت آن، برای مشتریان متفاوت است، همان طور که گفته شد اگر قصد خرید و فروش به صورت ویژه و خاص در مورد بادام زمینی پارس آباد دشت مغان را دارید بهترین قیمت و کیفیت برای خرید، همان اوایل پاییز می باشد
.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.