برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید بادام سنگی صادراتی

بادام ربیع دورینام - خرید فروش و صادرات

خرید بادام سنگی صادراتی – یکی از بادام های تولید شده در کشور که از لحاظ صادرات دارای برتری می باشد بادام سنگی است. شرکت درینام بادام سنگی را بدون واسطه و با قیمت مناسب در اختیار خریداران گرامی قرار می هد.درینام - دورینام - عمده فروشی بادام سنگی کردستان

خرید و فروش بادام سنگی صادراتی

بادام سنگی یکی از نمونه های پرطرفدار بادام ایران می باشد و همچنین یکی از معروفترین انواع بادام های تولید شده در ایران مغز بادام سنگی می باشد.

خرید و فروش بادام سنگی یکی از متداول ترین معاملات خشکبار در کشور و خارج از کشور به حساب می‌آید.

بادام سنگی دارای پوست ضخیمی است و برای شکستن آن باید از دستگاههای مغز شکن استفاده کرد، بادام سنگی معمولاً برای مصارف خوراکی، روغن گیری، فرآوری، مصارف دارویی، مصارف صنعتی، و سایر موارد قابل استفاده است.

دورینام - بررسی تفاوت بادام سنگی و کاغذی

درخت بادام سنگی بدلیل مقاومت بالایی که با اقلیم های مختلف آب و هوایی دارد در مناطق مختلف کشور پرورش داده می شود، بادام سنگی نمونه‌ای از بادام های دیرگل است و به همین خاطر در مناطق سردسیر کشت می شود. می توان از استان فارس، چهارمحال بختیاری، کرمان و اصفهان به عنوان بزرگترین تولیدکنندگان و بادام سنگی ایران یاد کرد.

صادرات بادام سنگی

مجموعه درینام شامل تعداد قابل توجهی کشاورزان، تولید کنندگان، و صادر کننده بادام در ایران میباشد. مجموعه درینام بادام سنگی را بدون واسطه و به صورت مستقیم از کشاورزان به دست خریداران می رسانیم و این مهم سبب شده است تا ما بتوانیم به عنوان بهترین تولید کننده و برترین صادر کننده بادام در سال ۹۷ شناخته شویم و این موفقیت های پیاپی تا سال ۱۳۹۹ ادامه داشته است.

دورینام - درینام - بادام سنگی

مغز بادام سنگی از لحاظ قیمت بسیار متعادل است، با توجه به نوع نژاد درخت بادام سنگی گاهی مغز بادام سنگی دوقلو می باشد و این ارزش بادام سنگی را افزایش داده است و در قیمت گذاری نیز تاثیر بسزایی ایجاد می کند.

مغز بادام سنگی بدلیل قیمت و کیفیت خوبی که دارد در میان تاجران و بازرگانان ارزش بالایی دارد و معمولاً مغز بادام سنگی به کشورهای همسایه مانند ترکیه و روسیه و کشورهای عربی و گاهاً به کشورهای آفریقایی و اروپایی نیز صادرات می گردد.

ما برای صادرات بادام شرایط خاصی را ایجاد کردیم. ما با ایجاد این شرایط توانسته ایم لقب بهترین تولید کننده و عنوان برترین صادر کننده بادام ایران شناخته شد.

ما در مجموعه درینام ابتدا بادام برداشت شده را در دستگاه مخصوص قرار می‌دهیم و آنها را تبدیل به مغز کنیم. پس از مغز کردن آن ها را دانه بندی و سایز بندی می کنیم، پس از گذراندن این مراحل ما مغز بادام سنگی را در متقال های سفید ۱۰ الی ۱۲ کیلویی قرار می دهیم و در آخر با کارتون های ۱۰ الی ۱۲ کیلویی بسته بندی کرده و آماده صادرات می کنیم.

محاسبه قیمت بادام سنگی

دورینام - مرکز فروش بادام

معمولاً محاسبه قیمت بادام سنگی و همچنین محاسبه قیمت مغز بادام سنگی بر اساس یکسری پارامترها انجام می شود که در ادامه این پارامترها را بیان می‌کنیم:

درشتی و ریزی بادام
شیرینی و تلخی مغز
درصد و کیفیت مغز
آبی بودن یا دیم بودن بادام
تازگی و کیفیت بادام
محل تولید بادام

برای خرید انواع بادام صادراتی با مدیر فروش ‌شرکت درینام تماس بگیرید. ما در مجموعه دورینام تولید کننده بهترین بادام صادراتی ایرانی، جهت صادرات و فروش داخلی هستیم.

برای خرید، صادرات و فروش عمده بادام سنگی قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد تولید و صادرات و فروش عمده بادام سنگی ایران هستیم، چرا که فروش بادام سنگی و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.

ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت درینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.