برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید بادام مامایی اصفهان – شرکت بازرگانی درینام

درینام بادام مامایی

خرید بادام مامایی اصفهان ، شرکت بازرگانی درینام بادام مامایی تازه و با کیفیت اصفهان را به خریداران داخلی و خارجی عرضه می کند.


خرید بادام مامایی اصفهان

خرید بادام مامایی اصفهان – شرکت بازرگانی درینام

 

مرغوبترین نوع بادام درختی در ایران بادام مامایی است در استان چهارمحال و بختیاری و در حاشیه زاینده رود تولید می شود، اگر بخواهیم به مناطق مهم تولید بادام مامایی در ایران اشاره کنیم سامان بن چهارمحال و بختیاری شهرکرد و اصفهان اشاره کنیم.

 

هم اکنون برای خرید عمده مغز بادام مامایی با ما در ارتباط باشید.


به جرات می‌توان گفت که گرانترین نوع بادام درختی بادام مامایی ایران است، بادام مامایی یک محصول صادراتی است، بادام مامایی به کشورهای مختلفی از جمله ترکیه، روسیه، هند، مالزی، چین، ایتالیا و کشورهای عربی صادرات میشود.

مغز بادام مامایی از نظر چربی، رنگ، بو و انرژی بسیار مرغوب است، رنگ مغز بادام مامایی کرم روشن و نزدیک به طلایی می باشد که معمولاً به صورت خام و شور در آجیل و خکشبار مورد استفاده قرار میگیرد، در پوسته بادام مامایی مغز بادام مامایی دوقلو می باشد و دلیل نامگذاری آن به این نام این است که بادام مامایی مادر تمام بادام ها است.


فواید مغز بادام مامایی

خرید بادام مامایی اصفهان – شرکت بازرگانی درینام
بادام مامایی سطح قند خون را تنظیم می کند:
یک مطالعه تحقیقی روی گروهی از پانزده نفر سالم ، وعده های غذایی مختلف و تأثیر آنها را روی افراد مورد آزمایش قرار داد. به آنها ۵ وعده غذایی مختلف – سه وعده غذایی آزمایشی و دو وعده غذایی کنترل داده شد. قبل از غذا و چهار ساعت بعد از غذا از افراد نمونه خون گرفته شد. یکی از وعده های غذایی آزمایشی شامل بادام مامایی بود. مشخص شد که افزایش سطح آنتی اکسیدان ها و کاهش سطح قند خون بعد از وعده غذایی بادام مامایی وجود دارد. 
خرید بادام مامایی اصفهان
تنظیم فشار خون:
پتاسیم موجود در بادام مامایی به تنظیم فشار خون کمک می کند و بادام مامایی سدیم بسیار کمی دارد که به کنترل نوسان فشار خون کمک می کند. سایر مواد مغذی همچنین بدن را از نظر سایر نیازهای اساسی متعادل نگه می دارند که می تواند از کمبودهای دیگر جلوگیری کند. ویتامین ها و مواد معدنی متعادل برای یک سبک زندگی سالم ضروری هستند ، اما اگر از برخی عناصر غفلت شود ، کل بدن می تواند تحت تأثیر قرار گیرد ، از جمله اضطراب ، استرس کلی و به طور حتم افزایش فشار خون.
خرید بادام مامایی اصفهان
بارداری:
زنان بارداری که بادام مامایی را در رژیم غذایی خود دارند ممکن است به نجات نوزادان خود از نقایص مادرزادی کمک کند. دلیل اصلی این امر این است که بادام مامایی دارای اسید فولیک است که برای رشد مغز ضروری است. همچنین در ایجاد بافت سالم و سلول نقش اساسی دارد. نقص لوله عصبی ، آنانسفالی و اسپینا بیفیدا رایج ترین شرایطی است که در نتیجه عدم تأمین کافی اسید فولیک در حالی که نوزادان در رحم مادر خود هستند ، ایجاد می شود. بادام مامایی یک منبع اسید فولیک خوشمزه است.

خرید بادام مامایی اصفهان

هم اکنون برای خرید عمده مغز بادام مامایی با ما در ارتباط باشید.

برای کاهش وزن:
یک راه هوشمند برای کاهش وزن ، گنجاندن بادام مامایی در رژیم غذایی روزانه است. این مغزها سرشار از فیبر و پروتئین هستند و به شما کمک می کنند تا مدت زمان بیشتری احساس سیری داشته باشید. بنابراین تا زمان ناهار یا شام ، دیگر نیازی به وسوسه خوردن غذاهای سریع “فست فودها” را احساس نمی کنید. بنابراین ، برخی از این آجیل های سالم را در محل کار خود نگه دارید و از خوردن آنها به جای هر نوع سیب زمینی سرخ شده یا کلوچه لذت ببرید. متخصصان پزشکی می گویند رژیم غذایی شامل بادام مامایی یا سایر مغزها کمتر از رژیم بدون مغز باعث افزایش وزن می شود.
خرید بادام مامایی اصفهان
پیشگیری از یبوست:
بادام مامایی سرشار از فیبر است و مانند بیشتر غذاهای غنی از فیبر ، بادام مامایی از یبوست جلوگیری می کند. با این حال ، نوشیدن مقدار قابل توجهی آب هنگام خوردن بادام مامایی برای تسریع روند هضم و اثرات مفید آجیل نیز مهم است. حتی نیازی به خوردن بیش از حد نیست ، مقدار فیبر موجود در ۴ یا ۵ بادام مامایی برای منظم نگه داشتن هضم و اجابت مزاج کافی است.

 

شرکت بازرگانی درینام بادام و مغز بادام مامایی تولیدی اصفهان را به صرفه و به صورت یکدست در اختیار خریداران داخلی و خارجی قرار می‌دهد، منشا اصلی بادام مامایی چهارمحال و بختیاری است. هم اکنون شما خریداران گرامی می توانید جهت خرید مغز بادام مامایی به صورت یکدست و قیمت مقرون به صرفه از فروشنده اصلی آن با تیم پشتیبانی درینام تماس حاصل فرمایید.

خرید بادام مامایی اصفهان

هم اکنون برای خرید عمده مغز بادام مامایی با ما در ارتباط باشید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.