برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

بادام مامایی به قیمت عمده

بادام مامایی به قیمت عمده – تولید بادام عمدتا در ایران انجام می شود. قیمت بادام مامایی ایرانی با کیفیت بالا نسبت به انواع دیگر بادام نسبتاً بالاتر است. برای کسب اطلاعات در مورد بادام مامایی ایرانی به وب سایت ما مراجعه کنید.

بادام مامایی ایرانی


عدم شناخت کافی در مورد بادام مامایی در بین مردم کشورمان و گران بودن آن باعث شده است که مصرف این محصول در کشور بسیار کم و نزدیک به صفر باشد، در حالی که خرید و فروش بادام سنگی در کشور بیشترین میزان را دارد. برای خرید بادام مامایی صادراتی با ما تماس بگیرید ما بادام مامایی تولید سامان و بن را با قیمت مقرون به صرفه در اختیار خریداران قرار میدهیم.

 

اگرچه درختان بادام مامایی خشک و کاشت این گیاه در برخی مناطق به عنوان فصل خشک تحمل می کند ، اما به منظور تولید میوه و آبیاری با کیفیت این درختان در مکان هایی با تابستان های خشک و بدون باران با این کار بهره وری ۴-۳ برابر افزایش می یابد. بادام به طور عمده در ایران تولید می شود و بیشتر مامایی صادراتی مورد استقبال خریداران خارجی قرار می گیرند. قیمت بادام ممتاز ایرانی نسبت به سایر انواع بادام نسبتاً بیشتر است. ایران یکی از برترین تولید کنندگان بادام در جهان است و به دلیل کیفیت بالای بادام از هر نژاد و کیفیت در رتبه پنجم تولید بادام قرار دارد.

ما در مجموعه درینام علاوه بر بادام مامایی، انواع مختلف دیگر بادام ها را در اختیار مشتریان داخلی و خارجی قرار می دهیم، محصولات ما شامل بادام سنگی، بادام محب، بادام ربیع، بادام تلخ کوهی، بادام شاهرودی و همچنین تمامی مغز بادام ها جز سبد محصولات گسترده ما هستند. برای خرید و سفارش انواع بادام درختی جهت توزیع و عرضه در بازارهای داخلی و خارجی با ما تماس بگیرید. 


برای خرید بادام مامایی سامان با ما تماس بگیرید..

تماس با ما: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

بادام مامایی بادام مامایی بادام مامایی بادام مامایی بادام مامایی بادام مامایی بادام مامایی

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.