برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید عمده بادام زمینی آستانه اشرفیه

خرید عمده بادام زمینی آستانه اشرفیه از شرکت درینام – شرکت درینام بادام زمینی آستانه اشرفیه را به قیمت مناسب و مقرون به صرفه به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. همیشه اعتبار خودمان را با محصولات درجه تضمین کرده ایم.

 


بادام ‌زمینی یا پسته ‌شامی، نام بوته و میوه‌ای با نام علمی Arachis hypogaea است. این گیاه بومی آمریکای جنوبی بوده و طی گذشت زمان به بقیه نقاط جهان رفته و کشت میشود. بوته بادام زمینی بوته یکساله است که ارتفاع آن به ۳۰ تا۵۰ سانتی متر نیز میرسد آب و هوای گرم برای این گیاه مناسب است میوه آن در داخل خاک پیدید می آید

فروش عمده بادام زمینی آستانه اشرفیه

——

آستانه اشرفیه معدن بادام زمینی ایران، آستانه اشرفیه شهری است که تمام ایران آن را به بادام زمینی اش میشناسند. آستانه اشرفیه ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار اراضی زیر کشت محصول بادام زمینی دارد و ۹۰ درصد تولید بادام زمینی را به خود اختصاص داده است.

گروه بازرگانی درینام بادام زمینی مرغوب آستانه اشرفیه را از کشاورزان زحمت کش خریداری کرده و آن رادر کارخانه به وسیله موادی مانند نمک برشته کرده و یا بادام را فرآوری کرده وبا قیمت مناسب به دست مشتریان خود میرساند.

—-
بادام زمینی در صنعت مواد غذایی

—-

این نوع محصول در صنعت غذایی نیز کاربرد های فراوانی دارد از جمله کارخانه جات شکلات سازی، کره گیری و روغن گیری و همچنین کارخانه های تولید تنقلاتی مانند پفک های دارای مغز بادام و …


بادام زمینی ایران نه تنها در بازار داخلی عرضه میگردد و سهم خوبی در بازار های داخلی دارد، بلکه سهم خوبی نیز در بازار های خارجی دارد، شرکت بازرگانی درینام تاکنون درصد قابل توجهی بادام های زمینی مرغوب ایرانی را به کشورهای همسایه صادر کرده و سبب شده بادام زمینی ایران در کشورهای خارجی شناخته و طرفدار پیدا کند.


از خواص بادام زمینی می‌توان به دارا بودن پروتئین، ویتامین B3، چربی‌های غیراشباع، ویتامین E، آنتی اکسیدان، منیزیم و پتاسیم اشاره کرد که سبب جلوگیری گرفتگی عضلات و تنظیم فشارخون می‌شود.


خرید عمده بادام زمینی آستانه اشرفیه از شرکت درینام – شرکت درینام بادام زمینی آستانه اشرفیه را به قیمت مناسب و مقرون به صرفه به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. همیشه اعتبار خودمان را با محصولات درجه تضمین کرده ایم. و با افتخار بادام زمینی آستانه اشرفیه را به بهترین قیمت در اختیار خریداران داخلی و خارجی قرار میدهیم.

 

*برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید*
نام: مهندس فرحانی
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹
 
 
 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.