برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید عمده بادام زمینی سرکه ای

خرید عمده بادام زمینی سرکه ای با بهترین کیفیت و قیمت مطلوب از این سایت امکان پذیر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید و مشخصات محصول با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل فرمایید. آنها مشتری را برای خریدی راحت تر راهنمایی می کنند تا بتواند با کمترین هزینه محصول دلخواه را خریداری نماید و بعد از خرید به نشانی او فرستاده می شود و از اتلاف وقت و انرژی پیشگیری می گردد.

خرید عمده بادام زمینی سرکه ای

چگونگی سرکه ای کردن بادام زمینی

چگونگی سرکه ای کردن بادام زمینی بادام زمینی پس از ورود به کارخانه با استفاده از بهترین دستگاه های سورتینگ عملیات جداسازی ناخالصی ها و ضایعات آن انجام می شود و سپس انواع مرغوب و درجه یک این محصول به وسیله بهترین و پیشرفته ترین دستگاه بو داده و برشته شده و سپس با استفاده از طعم دهنده های مختلف از جمله نمک و سرکه طعم دار می شوند و در بسته بندی های متنوع و در اوزان مختلف وارد بازار فروش می گردند.
بادام زمینی طعم دار به علت خوشمزه بودن و داشتن انواع ویتامین و مواد معدنی بسیار پر طرفدار بوده و از فروش بالایی برخوردار می باشد. بادام زمینی درجه یک در استان های شمالی کشور و به ویژه در شهر آستانه اشرفیه با کیفیتی عالی پرورش می یابد و پس از برداشت در کارخانه های تولید کننده به بهترین شکل  و به صورت کاملا بهداشتی فرآوری می شود و در انواع طعم های مختلف  شامل بادام زمینی نمکی، بادام زمینی زعفرانی، بادام زمینی سرکه ای و … تولید و عرضه می گردد. بادام زمینی سرکه ای دارای طعم و مزه بسیار خوشمزه و تردی بوده و مشتریان زیادی دارد.

بررسی قیمت بادام زمینی سرکه ای

بررسی قیمت بادام زمینی سرکه ای قیمت بادام زمینی تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی می باشد و مهمترین امر کیفیت این محصول است همچنین نوع بادام زمینی نیز بر قیمت مؤثر بوده همان طور که می دانید بادام زمینی دارای انواع وارداتی و داخلی است که این مورد بر قیمت تأثیر گذار می باشد و از عوامل دیگر می توان به نوع بسته بندی، روش تولید، حجم خرید، نوسانات اقتصادی موجود در بازار، میزان عرضه و تقاضا، روش خرید و فروش و … اشاره نمود. نمونه های وارداتی به دلیل تغییرات نرخ ارز قیمت بالاتری دارند و از کشورهایی مانند چین، مالزی، تایلند، هند و … وارد کشور می شود و از نظر کیفیت و قیمت نسبت به نمونه داخلی متفاوت می باشند. شرکت های تولیدی کره بادام زمینی معمولا از خریداران عمده بادام زمینی وارداتی می باشند که برای تولید کره از این محصول استفاده می کنند.

 

برای خرید و سفارش با ما تماس بگیرید.

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱

شماره فکس: ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱

آدرس سایت: www.dorinamco.com

پست الکترونیک: info@topalmonds.com

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.