برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید عمده پسته صادراتی محصول ۹۹

خرید عمده پسته صادراتی محصول ۹۹ – صادرت پسته ایرانی از سالیان گذشته رونق بسیاری داشته است و اخیرا صادارت پسته ایرانی رشد زیادی داشته است. پسته ایرانی از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است، که از جمله آنها می توان به پسته اکبری و پسته احمد آقایی اشاره کرد. ما در مجموعه درینام، پسته ایرانی را به صورت ۱۰۰% بومی تولید میکنیم. پسته اکبری و پسته احمدآقایی ایرانی تولید شده در مجموعه بزرگ درینام مورد تایید نهادهای بهداشتی وزارت بهداشت ایران قرار گرفته است.

صادرات پسته ۹۹ به هند و آلمان

صادرات پسته 99 به هند و آلمان

کشورهای هند و آلمان دو کشور عمده وارد کننده پسته و بادام هستند. معمولاً بیشتر کشورها ترجیح می‌دهند پسته ایران را به صورت تازه تهیه کنند، به همین دلیل محصول هر ساله را در ابتدای برداشت پیش خرید می کنند. پسته های ایرانی از ارزش بالایی برخوردار هستند. می توان از پسته برای مصارف خوراکی، آجیل و همچنین مصارف صنعتی استفاده کرد. لذا آلمان، هند و روسیه مشتریان همیشگی پسته ایران هستند.

خواص پسته ایرانی

بهبود سلامت قلب

مدیریت کردن وزن

خواص آنتی اکسیدان

جلوگیری از بیماریهای ماکولا

کمک در بهبودی هضم

کمک به جذب آهن

کنترل دیابت

خاصیت ضد التهابی

محافظت از نورون ها و عصب

تقویت سیستم ایمنی بدن

افزایش انعطاف پذیری مو

مبارزه با علائم پیری

و موارد دیگر نیز میتوان اشاره کرد.

صادرات و فروش پسته درجه یک

صادرات و فروش بادام تلخ درجه یک

ما درمجموعه درینام سفارش خرید و صادرات پسته را از خریدارن میگیریم. شما میتوانید برای خرید پسته اکبری(تولید امسال)، پسته احمدآقایی(تولید امسال)، پسته فندوقی(تولید امسال) و پسته کله قوچی(تولید امسال)، پسته کوهی به سایت رسمی شرکت درینام مراجعه کنید و علاوه بر مشاوره رایگان کارشناسان شرکت، پسته را خریداری نمایید. شرکت درینام بزرگترین تولید کننده و صادر کننده پسته و بادام است.

برای خرید، صادرات و فروش عمده پسته ایرانی قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد تولید و صادرات و فروش عمده پسته ایرانی هستیم، چرا که فروش پسته ایرانی و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.

ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت درینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.