برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید مستقیم بادام زمینی کره گیری – شرکت درینام

خرید مستقیم بادام زمینی کره گیری – شرکت درینام – تولید کننده بادام زمین کره گیری مخصوص تولید کره بادام زمینی می باشد .

 

 

 

خرید مستقیم بادام زمینی کره گیری - شرکت درینام

 

کره بادام زمینی یکی از پر طرفدار ترین نوع کره بادام زمینی در دنیا می باشد که علاوه بر خوشمزه بودن فواید بسیاری دارد .برای تولید کره بادام زمینی به بادام زمینی برشته شده با کیفیت و مرغوب نیاز داریم .

شرکت درینام تولید کننده بادام زمینی مرغوب و با کیفیت می باشد . درینام یکی ازمراکز بزرک تولید بادام زمینی کره گیری دشت مغان می باشد .

خرید عمده بادام زمینی توسط واسطه گران و شرکت های مختلفی در جریان است؛ ولی ما به شما شرکت درینام بادام را برای خرید و فروش بهترین و مناسب ترین بادام زمینی عمده پیشنهاد می کنیم. این شرکت در تمام زمینه ها به روز است. ما از تولید تا صادرات و از بادام زمینی تا درختی و کوهی را کار می کنیم.

 

قیمت روز بادام زمینی کره گیری

 

قیمت روز بادام زمینی آستانه ودشت مغان  در سال ۱۴۰۰ را از طریق تماس با مدیر فروش استعلام نمایید اما قیمت بادام زمینی در سال ۹۸ و ۹۹ به دو دلیل از قیمت مناسبتری نسبت به نوع بادام درختی  در این سال برخوردار بود :

  1. در سال ۹۸ بیش از هفتاد درصد محصول بادام درختی در زمان گل دهی، بر اثر سرمای بهاره از بین رفت. همین باعث شد بیشتر تجار به جای خرید بادام درختی به سمت خرید بادام زمینی عمده برای مصارف خود کشیده شوند و تقاضای مشتریان اعم از کارخانه جات روغن گیری، کارخانه جات تنقلات، آجیل فروشان و شیرینی پزی ها را تامین کنند.
  2. تولید کننده بادام زمینی در طول دوره کاشت داشت و برداشت این کپسول معجزه گر برای درمان انواع دردها، با آفات کمتری دست و پنجه نرم می کند؛ بنابراین در هنگام برداشت خرمنی پر از محصول با کیفیت و عمده خواهد داشت. این امر موجب شده است کشاورز با دست پر محصول را به بازار عرضه کند.

 

 

فواید مصرف بادام زمینی برای کودکان

 

 

بادام زمینی و کره بادام زمینی علاوه بر کمک به کودکان برای احساس سیری بیشتر ، رشد سالم را نیز پشتیبانی می کنند.

قدرت پروتئین:
کمک به رشد مغز
کمک به ما در تشکیل استخوان های سالم.
رشد عضلات را قادر می سازد.
کمک به توسعه سیستم ایمنی بدن.
کمک به رشد سریع.

 

 

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.