برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید مغز بادام شیرین مامایی مخصوص آجیل

مغز بادام شیرین مامایی در بسته بندی های مناسب و مخصوص آجیل به بازار خرید ارائه داده می شود. بادام شیرین مامایی جزو تولیدات مناطق مختلفی از ایران است و تولید آن در حجم های زیادی صورت می پذیرد. 

خرید مغز بادام شیرین مامایی مخصوص آجیل

خواص بادام شیرین برای سلامتی

خواص بادام شیرین برای سلامتی خواص بادام شیرین برای سلامتی بدن انسان بسیار زیاد است. مغز بادام شیرین در گروه مغز های پر خاصیت و به عنوان یک ماده غذایی غنی با فواید بی‌شمار دسته بندی می شود.

روغنی که از مغز بادام به دست می ‌آید به عنوان یک ماده طبیعی در تهیه محصولات مربوط به مراقبت از پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد.

ارزش غذایی روغن بادام شیرین درراستای داشتن ویتامین ها و چربی های غیراشباع بسیار زیاد است و متخصصین طب سنتی معتقد هستند بادام شیرین منبع عالی از انواع ویتامین ها و مقدار بسیار زیاد مواد معدنی مفید برای بدن است.

علاوه بر این موضوع اسید های چرب موجود در روغن بادام به نوعی  می باشند که فواید بی ‌شماری برای سلامتی انسان به دنبال دارند. از مهمترین خواص بادام شیرین برای سلامتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مفید برای سلامت قلب
  • منبع غنی از آنتی اکسیدان های مختلف
  • مفید برای کنترل قند خون
  • مناسب برای کاهش وزن زن

علاوه بر این خواص درمانی بادام می توان به تاثیرات مثبت این محصول در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی اشاره کرد.

بادام ماده متداول برای تهیه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی  است که برای پوست و مو فواید بسیار زیادی به دنبال دارد. از مهم‌ترین فواید این محصول می‌ توان به رطوبت رسانی مناسب آن اشاره کرد.

بادام با ویژگی نرم کنندگی بالا، مانع از دست رفتن آب پوست بدن می شود و این ویژگی جزوه خواص فوق العاده این محصول است که از آن برای تهیه مرطوب کننده های مختلف استفاده می شود.

محافظت از پوست در برابر آفتاب یکی دیگر از مهمترین خواص و فواید بادام است. این خاصیت بادام در راستای داشتن ویتامین e دیده می‌ شود که از پوست در برابر آسیب ‌های ناشی از تابش نور خورشید و  پیری زودرس جلوگیری می ‌کند.

فروش مغز بادام شیرین فله ای

فروش مغز بادام شیرین فله ای فروش مغز بادام هم به صورت بسته بندی و هم به صورت فله ای دیده می شود. همانطور که قبلا اشاره کردیم برای تهیه آجیل مغز شیرین از مغز بادام های شیرین مامایی استفاده می ‌شود.

بادام درختی مامایی در گروه بادام های شیرین برداشت شده از مناطق مختلف ایران است  که دارای سایز نسبتاً ریز نسبت  به دیگر بادام ها است.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.