برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید و فروش بادام زمینی کره گیری هندی – شرکت بازرگانی درینام

خرید و فروش بادام زمینی کره گیری هندی – شرکت بازرگانی درینام – تامین کننده انواع بادام زمینی هندی و ایرانی اعلا وبا کیفیت

بادام زمینی هندی

 

 

خرید و فروش بادام زمینی کره گیری هندی - شرکت بازرگانی درینام

بادام زمینی بومی امریکای جنوبی بوده و بعد ها به مناطق دیگر برده شده است یکی از کشورهایی که بادام زمینی به خوبی در مناطق آن رشد می کند و مردم آن بسیار بادام زمینی مصرف می کنند کشور هند است. بادام زمینی برای هندی ها یک محصول ضروری است و در اغلب غذاهای خود از آن استفاده میکنند.
انواع بادام زمینی هندی :

. بادام زمینی آجیلی هندی
. بادام هندی

خرید فروش بادام زمینی کره گیری هندی

شرکت بازرگانی درینام وارد کننده بادام زمینی آجیلی هندی و بادام هندی می باشد و بادام زمینی آجیلی را در کارگاه های خود فرآوری می کند وبه بادام زمینی کره گیری تبدیل می کند.
جهت اطلاع از قیمت انواع بادام هندی با کارشناسان فروش داخلی شرکت بازرگانی درینام تماس حاصل فرمایید.
شما میتوانید از طریق پیام رسان واتساپ یا شبکه اجتماعی اینستگرام با کارشناس فروش داخلی ارتباط برقرار کنید و به جمع مشتریان درینام بیوندید.

کیفیت بادام زمینی کره گیری هندی

از لحاظ کیفیت و مرغوبیت و همچنین طعم و مزه بادام زمینی هندی یکی دو درجه از بادام زمینی ایرانی بالاتر است. دردرینام تنها محصولات درجه یک خرید و فروش می ‌شود و کیفیت و مرغوبیت محصول حرف اول را می زند.
جهت اطلاع رسانی به کسانی که قصد خرید بادام زمینی کره گیری برای تولید کره بادام زمینی دارند،
برای اینکه بادام برای گرفتن کره اماده شود ابتدا بادام ها باید سورت شده باشند و سپس در کوره ها حرارت ببینند تا ترد شوند که معمولا آن را دو اتیشه میکنند تا در دستگاه کره گیری راحت تر خرد شوند.

این محصول اگر زیاد در انبار باقی بماند دچار افت زدگی و کرم خوردگی می‌شود به همین خاطر در کارگاه های درینام طبق نیاز مشتری روزانه بادام زمینی کره گیری تولید می شود.

درینام تامین کننده و تولید کننده انواع بادام زمینی ایرانی و هندی

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.