برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید و فروش بادام مامایی – درینام

خرید و فروش بادام مامایی – درینام – بزرگ ترین تامین کننده بادام مامایی در ایران می باشد و سابقه چندین و چتد ساله در زمینه صادرات بادام مامایی به کشور های مختلف دارد .برای آشنایی بیشتر با بادام مامایی و نحوه صادرات آن در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

 

 

بادام مامایی

 

خرید و فروش بادام مامایی - درینام

 

در پاسخ به سوال بادام مامایی چیست باید گفت که بادام مامایی یکی از ارقام مختلف نهال بادام است که زمان گلدهی آن متوسط تا دیر برآورد می شود مقاومت نهال بادام مامایی نسبت به سرمای بهاره نسبی می باشد.
زمان رسیدن محصول، میانه و متوسط، پوست میوه نسبتا چوبی و سخت و کیفیت میوه این رقم با توجه به تیپ های گوناگون آن متفاوت بوده و بهترین نوع آن به خارج از کشور، خصوصا کشور هندوستان صادر می شود.

میزان مغز بادام مامایی حدودا ۳۶ درصد برآورد شده و طعم آن شیرین است. درصد دوقلو بودن نیز حدود ۴۸درصد تخمین زده می شود و می توان گفت مغز این بادام غالبا جفت و دوقلو است، در میان سایر ارقام، مغز بادام مامایی بهترین رنگ را داشته و تقریبا طلایی رنگ است، همچنین انبارداری ونگهداری آن با پوسته چوبی در حدود ۸ سال و بدون پوسته در حدود ۱ سال است .

بادام مامایی به دلیل میزان چربی مناسبی که دارد در تولید محصولات آرایشی وبهداشتی مورد مصرف واقع می شود، همچنین در صنایع آجیل و خشکبار نیز استفاده می گردد.

 

نحوه صادرات بادام مامایی

 

خرید و فروش بادام مامایی - درینام

صادرات بادام مامایی از ایران به کشورهای حاشیه خلیج فارس شامل قطرر، کویت، امارات و عمان انجام می شود. کشور روسیه هم مقصد خوبی برای صادرات مغز بادام و مغز پسته است.

درصد زیادی از بادام مامایی ایران به هندوستان صادر می شود. برخی کشورهای اروپایی هم مانند آلمان، متقاضی خرید مغز بادام از ایران هستند.

مرغوب ترین نوع بادام مامایی برای صادرات در نظر گرفته می شود. همچنین شرکت های بازرگانی سعی می کنند بهترین بسته بندی ها را برای بادام تأمین نمایند.

یکی از دلایلی که باعث شده صادرات بادام مامایی به کشورهای اروپایی رشد بهتری داشته باشد، طبیعی بودن شرایط کشت بادام است.

مشتریان خارجی معمولاً به مواد غذایی ارگانیک  و طبیعی، بخصوص گیاهانی که به صورت طبیعی و نه تراریخته، کاشته شده اند، بسیار اهمیت می دهند. بادام مامایی هم یکی از این دانه های مغذی است. کشور ترکیه در همسایگی ایران هم اخیراً درخواست خود را برای تهیه بادام به ایران ارائه داده است.

 

جهت اطلاع از قیمت وگرفتن مشاوره صادرات با کارشناسان فروش خارجی درینام ارتباط برقرار کنید .

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.