برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید و فروش بهترین پسته ایرانی

بهترین پسته – خرید و فروش بهترین پسته ایرانی – در این شرکت انواع بهترین پسته به صورت عمده به فروش می رسد. انواع پسته را می توانید با قیمت مناسب از این شرکت تهیه کنید. ما پسته با کیفیت بالا به کشورهای مختلف صادر می کنیم. همچنین می توانید برای صادرات عمده پسته با ما تماس بگیرید.

———

پسته برای مغز مفید است

مرکز خرید عمده پسته

مصریان حدود ۱۵۵۰ سال قبل از میلاد از پسته در معالجه پزشکی استفاده می کردند. پسته همچنین در طب سنتی هند، آیورودا، جایگاه بزرگی دارد، جایی که به آنها فضیلت های نشاط آور، مفید برای عضلات و بافت های عصبی، برای پوست، برای باروری نسبت داده می شود… پدر طب مدرن، بقراط، همچنین قدرت ویژه ای به این مغزهای کوچک اعطا کرد. امروزه ، بسیاری از مطالعات دقیق تر نشان داده اند که فواید تغذیه ای آنها چیست.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

همانطور که با اثبات هوشمند نشان داده شده است، پسته با افزایش فعالیت مخچه، خطر بیماری آلزایمر را کاهش می دهد. مطالعات نشان داده است که گنجاندن پسته، به طور مشابه روغن پسته، در برنامه غذایی برای حمایت و بهبود رفاه کلی و عملکرد چارچوب لمسی بسیار مهم است.

پسته درینام

ارزش غذایی پسته حاوی مواد معدنی زیادی است که برای بهبود کار مغز اساسی هستند. این فیوزها مکمل های E ، چربی های مخرب فولیک و اشباع نشده هستند. علاوه بر این، پسته حاوی ال کارنیتین است که برای تضمین نورون ها بسیار مهم است. به همین ترتیب ، پسته و مغز پسته در پروتئین بدون چربی غنی هستند. پروتئین همانطور که به ارتباطات عصبی در بهبود محدودیت های علمی ، از جمله حافظه ، کمک می کند ، ضرورت را تقویت می کند.

انواع پسته در این شرکت به فروش می رسد. ما به شما پسته با تناژ بالا پیشنهاد می دهیم. پسته در این شرکت برای فروش به شرکتهای توزیع کننده و صادراتی خارجی با ارزانترین قیمت پسته فروخته می شود. شرکت های صادراتی و توزیع کننده پسته و میوه های خشک و فروشندگان میوه خشک می توانند پسته خود را از ما دریافت کنند. با قیمت عمده و کیفیت اصلی. ما پسته را مستقیماً از تولید کننده اصلی دریافت و تحویل می دهیم.

پسته همچنین سرشار از فیبر است (۴ گرم در هر وعده ۲۸ گرم)، که “انتقال روده را تقویت می کند”. “بیش از ۱ نفر از هر ۳ فرانسوی از حمل و نقل بسیار کند رنج می برند. بنابراین افزودن فیبر به رژیم غذایی مهم است “، متخصص تغذیه توضیح می دهد.

—-

خبر خوب برای گیاهخواران: پسته حاوی پروتئین است (۶ گرم در هر وعده). این میزان مصرف جالب است ، به شرطی که با حبوبات و غلات همراه باشد تا از تأمین پروتئین کامل اطمینان حاصل کند.

نمایندگی عرضه پسته

در میان بسیاری از مواد مغذی موجود در پسته ، مقادیر جالب توجهی نیز وجود دارد:

منیزیم (ضد استرس طبیعی) ؛

کلسیم (که در معدنی سازی استخوان ها نقش دارد) ؛

پتاسیم (برای عملکرد قلب ، سیستم عصبی و عضلات ضروری است) ؛

فیتواسترول ها (ترکیباتی که به کاهش کلسترول کمک می کنند).

از سوی دیگر، پسته حاوی قندهای ساده کمی است که باعث می شود غذایی با شاخص گلیسمی پایین ، یک بار دیگر دارایی برای افرادی که وزن خود را تماشا می کنند یا افراد دیابتی باشد.

—-

بهترین انواع پسته را از ما بخرید

بهترین پسته را از ما بخرید

  1. پسته کله قوچی
  2. پسته اوحدی(فندوقی)
  3. پسته بادامی
  4. پسته احمد آقایی
  5. پسته ممتاز
  6. پسته سفید نوق
  7. پسته قزوینی
  8. پسته شاه پسند دامغان
  9. پسته خنجری دامغان

—-

انواع پسته در این شرکت به فروش می رسد. ما به شما پسته با تناژ بالا پیشنهاد می دهیم. پسته در این شرکت برای فروش به شرکتهای توزیع کننده و صادراتی خارجی با ارزانترین قیمت پسته فروخته می شود.

—-

شرکت های صادراتی و توزیع کننده پسته و میوه های خشک و فروشندگان میوه خشک می توانند پسته خود را از ما دریافت کنند. با قیمت عمده و کیفیت اصلی. ما پسته را مستقیماً از تولید کننده اصلی دریافت و تحویل می دهیم.

—-

نام: مهندس فرحانی

تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.