برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید و فروش عمده انواع پسته صادراتی

خرید و فروش عمده انواع پسته صادراتی شرکت درینام – برای خرید و فروش عمده انواع پسته صادراتی با مجموعه درینام در ارتباط باشید، ما در مجموعه درینام انواع مختلف پسته را تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم، همچنین برای استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

محصولات ما:

  • پسته اکبری
  • پسته احمد آقایی
  • پسته کله قوچی
  • پسته فندوقی
  • پسته بادامی

 

خرید و فروش عمده انواع پسته صادراتی

ارزش غذایی

مغزهای پسته غذاهای بسیار مغذی هستند هر ۱۰۰ مغز حاوی ۲۰ میکروگرم ویتامین A ، ۵۹ میکروگرم اسید فولیک ، ۳ میلی گرم آهن ، ۴۴۰ میلی گرم فسفر ، ۹۷۰ میلی گرم پتاسیم ، ۲۷۰ میلی گرم سدیم و ۱۲۰ میلی گرم کلسیم است. حاوی نیاسین ، اسید پانتوتنیک ، مواد معدنی و … است. محتوای روغن هسته تا ۴۵٫۱٪ می رسد. از آنجا که پسته سرشار از روغن است ، اثر ملین دارد و به بدن کمک می کند

اثر خوراکی

۱٫ دفع فشار خون و پایین آوردن چربی ها:
پسته سرشار از آرژنین است ، که علاوه بر تسکین تصلب شرایین ، به کاهش چربی خون کمک می کند ، بلکه خطر حمله قلبی را کاهش می دهد ، کلسترول را کاهش می دهد و واکنش های حاد استرس را تسکین می دهد.

۲٫ بینایی:
پوست میوه پسته قرمز بنفش حاوی آنتوسیانین است که یک ماده آنتی اکسیدانی طبیعی است ، در حالی که هسته سبز پسته سرشار از لوتئین است که نه تنها آنتی اکسیدان است ، بلکه همچنین برای محافظت از شبکیه چشم بسیار مناسب است.

۳٫ کاهش وزن:
دانشمندان هر روز ۲۸ گرم پسته می خورند ، حدود ۴۹ ، نه تنها نگران چاق شدن نیستند ، بلکه به کنترل وزن نیز کمک می کنند. این امر به این دلیل است که احساس سیری معمولاً ۲۰ دقیقه طول می‌کشد.
خوردن پسته می تواند، مدت زمان غذا خوردن را افزایش داده و باعث احساس سیری و رضایت در افراد شود و در نتیجه به کاهش مصرف غذا و کنترل وزن کمک کند. پسته صادراتی

۴٫ ضد پیری:
پسته از نظر تغذیه ای غنی است و مغز هسته آنها حاوی حدود ۲۰٪ پروتئین و ۱۵٪ -۱۸٪ قند است همچنین می تواند فشرده شود. آجیل ها همچنین حاوی ویتامین E هستند که دارای اثرات ضد پیری است و می تواند آمادگی جسمانی را تقویت کند.

۵٫ مرطوب کننده و ملین روده:
پسته سرشار از روغن است ، بنابراین دارای اثر مرطوب کننده و ملین است و به بدن در سم زدایی کمک می کند. پسته صادراتی

برای خرید و فروش عمده انواع پسته صادراتی با مجموعه درینام در ارتباط باشید، ما در مجموعه درینام انواع مختلف پسته را تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم، همچنین برای استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

مهارت خرید پسته (آموزش)


۱٫ رنگ مغز پسته سبز و تازه تر از زرد است پسته هایی که بیش از مدت طولانی نگهداری شده اند دیگر برای مصرف مناسب نیستند اگر بسیاری از پسته های خریداری شده پدیده روغنی و تغییر طعم داشته باشند، برای مدت طولانی باقی می ماند.  پسته صادراتی

بالا به طور کلی، اگر پسته های فروخته شده در بازار قرار است به مدت طولانی ذخیره شوند ، مثلاً یک سال، باید در خلاء ذخیره شوند یا از نیتروژن پر شوند. بعد از باز شدن ، بهتر است آن را در مدت ۳ ماه در زمستان و ۲ ماه در تابستان بخورید.

اگر می خواهید پسته را برای مدت طولانی ذخیره کنید ، بهتر است آنها را در یک ظرف در بسته قرار دهید، که می تواند ماندگاری مناسب را افزایش دهد. پسته  صادراتی

۲٫ دهن باز طبیعی بهتر از دهن باز مکانیکی(آبخندان) است. در طی فرآیند رسیدن پسته ، پسته به رشد خود ادامه می دهد و پوسته اطراف آن را فشار می دهد تا زمانی که به طور طبیعی شکافته شود ، به طوری که پسته به دست آمده یک میوه بالغ است. اگر رسیده نباشد پوسته پسته باز نمی شود و پردازنده از نیروی خارجی برای جدا كردن آن استفاده می كند اگر با دقت مشاهده كنیم در می یابیم كه لبه دهانه پوسته چنین میوه ای غالباً ناهموار است.

می توانید پوسته پسته خریداری شده را ببندید ، اگر می تواند کاملاً بسته شود یا درز کوچکی وجود دارد ، به طور مصنوعی باز می شود. به طور طبیعی باز می شود، یک درز بزرگ اغلب ترک خورده است و به هیچ وجه قابل بسته شدن نیست.

میوه های طبیعی باز شده برخلاف میوه های باز شده مصنوعی که پوسته بزرگی دارند و گوشت کمتری دارند ، بسیار پر هستند. پسته صادراتی

۳٫ پوسته پسته به طور كلی زرد روشن است اگر سفید باشد با پراكسید هیدروژن سفید شده است خوردن آن چندان مناسب نیست خرید آن توصیه نمی شود.

برای خرید و فروش عمده انواع پسته صادراتی با مجموعه درینام در ارتباط باشید، ما در مجموعه درینام انواع مختلف پسته را تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم، همچنین برای استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید. 

محصولات ما:

  • پسته اکبری
  • پسته احمد آقایی
  • پسته کله قوچی
  • پسته فندوقی
  • پسته بادامی

تماس با ما: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.