برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید و فروش عمده بادام زمینی کره گیری

فروش عمده بادام زمینی مخصوص کره گیری توسط مجموعه بزرگ شرکت درینام انجام میشود و پس از تولید به بازارهای داخلی و خارجی عرضه میگردد، برای خرید عمده بادام زمینی کره گیری با ما در ارتباط باشید، چراکه ما این محصول ارزشمند را با قیمت مقرون بصرفه و به صورت عمده، فله و بسته بندی در اختیار خریداران قرار میدهیم. ما بخش قابل توجهی از آستانه اشرفیه، پارس آباد و دشت مغان که محل اصلی تولید بادام زمینی کره گیری جهان است را در دست داریم و این محصول ارزشمند را با بهترین کیفیت به بازارهای عرضه می نمایید.

—-

بادام زمینی کره گیری شرکت درینام (۱)

—-

واقعاً هیچ چیز خوشمزه تر از کره بادام زمینی نیست. این یک غذای اصلی معروف خانگی است ، مهم نیست که چند سال دارید و هنگامی که دنیا با کمبود گوشت و سایر مواد غذایی روبرو می شود، به دلیل همه گیری ویروس کرونا بسیاری از مردم از کره بادام زمینی استفاده میکنند. در حالی که کره بادام زمینی یک گزینه مناسب برای پروتئین است ، اما در واقع داشتن این کره مغذی در رژیم غذایی خود فواید زیادی برای سلامتی دارد.

—-


کره بادام زمینی سرشار از چربی های اشباع نشده غیر اشباع و غنی از مواد مغذی است و یکی از غذاهای مورد علاقه ما برای کاهش وزن است. بنابراین دقیقاً چگونه شکم صاف را تقویت می کند و کره بادام زمینی چه کار دیگری با بدن شما انجام می دهد؟ ما مستقیماً به سراغ متخصصان رفتیم و برخی از این فواید مملو از علم ممکن است شما را متعجب کند. در اینجا فواید سلامتی گنجاندن کره بادام زمینی در رژیم غذایی اثرات مثبت آن وجود دارد.


کره بادام زمینی خطر بیماری قلبی خود را کاهش دهید:
از آنجا که بادام زمینی مملو از چربی های اشباع نشده اشباع شده برای قلب است ، به اندازه کافی برای قلب شما مفید است. یک مطالعه در سال ۱۳۹۳ نشان داد که مصرف هر هفته کمتر از ۳۰ گرم بادام زمینی یا کره بادام زمینی می تواند به کاهش خطر مرگ و میر و مرگ ناشی از بیماری های قلبی عروقی کمک کند. با مصرف کره بادام زمینی احساس سیری بیشتری خواهید کرد. کره بادام زمینی برای شما مفید است؟ ایلیس شاپیرو ، MS ، RD ، CDN چنین فکر می کند. وی اظهار داشت که چربی و پروتئین اشباع نشده کره بادام زمینی بسیار اشباع است.

—-

—-

نحوه خوردن کره بادام زمینی برای کاهش وزن:
صبحانه همراه با موز و کره بادام زمینی را روی نان تست بخورید، ناهار را با تمشک خرد شده خرد کنید و به یک ساندویچ کره بادام زمینی اضافه کنید. کره بادام زمینی را با یک سیب برای میان وعده جفت کنید که می تواند از پرخوری شما جلوگیری کند.”اما همیشه آن را در حد متوسط ​​مصرف کنید.” یک وعده مناسب دو قاشق غذاخوری است. همچنین می توانید کره بادام زمینی را با خلاقیت در وعده های غذایی خود استفاده کنید.

—-

فروش عمده بادام زمینی مخصوص کره گیری توسط مجموعه بررگ شرکت درینام تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه میگردد، برای خرید عمده بادام زمینی کره گیری با ما در ارتباط باشید، چراکه ما این محصول ارزشمند را با قیمت مقرون بصرفه و به صورت عمده، فله و بسته بندی در اختیار خریداران قرار میدهیم. ما بخش قابل توجهی از آستانه اشرفیه، پارس آباد و دشت مغان که محل اصلی تولید بادام زمینی کره گیری جهان است را در دست داریم و این محصول ارزشمند را با بهترین کیفیت به بازارهای عرضه می نمایید.

 


*برای خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*

نام: مهندس فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.