برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید و فروش عمده پسته کرمان و رفسنجان

خرید و فروش عمده پسته کرمان و رفسنجان – کرمان قطب تولید پسته در دنیا می باشد و شهرهای رفسنجان و سیرجان از معروفترین شهرهای تولید پسته ایران می باشند و از سرتاسر دنیا طرفدار دارد، شرکت درینام در زمینه تولید، فروش و صادرات فله و عمده انواع محتلف پسته کرمان یه صورت مستقیم در حال فعالیت است و آماده همکاری با عمده فروشان، بازرگانان، و سایر خریداران است. شما میتوایند برای خرید عمده پسته اکبری، پسته احمد آقایی، پسته فندوقی، پسته کله قوچی و پسته بادامی و همچنین انواع پودر پسته و خلال پسته معمولی و صادراتی با ما در ارتباط باشید.
—-
—-
برداشت پسته کرمان 
برداشت پسته کرمان در دوبازه زمانی انجام میشود، بخش قابل توجهی از برداشت پسته اواخر مرداد ماه تا اوایل شهریور انجام میشود که به صورت خام و سبز است، از اواخر شهریور ماه تا اواسط آبان ماه پسته رسیده برداشت و به مناطق مختلف کشور و کشورهای خارجی ارسال میشود.
—-
سالانه حدود ۲۰۰ هزار تن پسته در کرمان برداشت میشود، کرمان به قطب تولید طلای سبز در ایران معروف است، دومین تولید کننده پسته در جهان است و بخشی از صادرات غیر نفت جمهوری اسلامی ایران به بسته اختصاص داده می شود ۹۰ درصد از برداشت پسته ایران به  صادرات تعلق دارد و در بازارهای جهانی عرضه می گردد. آفلاتوکسین پسته های خام و دهان بسته برابر با صفر است برای صادرات بهترین گزینه محسوب می‌شود، البته بسته های خام و دهان بسته را قبل از صادرات به خندان تبدیل می‌کنند.
—-
 برای خندان کردن پسته های خام روش‌های متداول صورت می گیرد
 پسته خام به دو  روش صورت می‌گیرد، روش اول روش سنتی است که پسته خام پوست کنده را در زیر تابش نور خورشید قرار میدهند  بسته‌ها را پس از پوست گیری و خشک کردن در ترمینال ضبط پسته بر روی زمین پهن کرده  تا با تابش مستقیم نور خورشید و رطوبت آنها گرفته شود، روش دوم با استفاده از دستگاه های خشک کن صورت میگیرد .روش دوم سریع تر بوده و پسته ها تازه تر به دست مصرف کننده میرسند.
—-
فروش عمده پسته کرمان و رفسنجان
کرمان قطب تولید پسته در دنیا می باشد و شهرهای رفسنجان و سیرجان از معروفترین شهرهای تولید پسته ایران می باشند و از سرتاسر دنیا طرفدار دارد، شرکت درینام در زمینه تولید، فروش و صادرات فله و عمده انواع محتلف پسته کرمان یه صورت مستقیم در حال فعالیت است و آماده همکاری با عمده فروشان، بازرگانان، و سایر خریداران است. شما میتوایند برای خرید عمده پسته اکبری، پسته احمد آقایی، پسته فندوقی، پسته کله قوچی و پسته بادامی و همچنین انواع پودر پسته و خلال پسته معمولی و صادراتی با ما در ارتباط باشید.
—-
*برای خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*
نام: مهندس فرحانی
شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.