برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید پسته اکبری عمده – فروش داخلی و صادرات

خرید پسته اکبری عمده – فروش داخلی و صادرات – خرید پسته، فروش و صادرات پسته ایرانی از عمده ترین محصولات صادرات ایرانی است. پسته صادراتی ایرانی یکی از تنقلات و میوه های خشک است که به دلیل طعم خوشمزه مورد استقبال همه قرار می گیرد. ما در زمینه صادرات پسته با کیفیت عالی و قیمت مناسب در خدمت شما هستیم. با ما تماس بگیرید.

ما انواع پسته با کیفیت بالا را به صورت عمده به مشتریان داخلی می فروشیم و قیمت آن به صورت عمده محاسبه می شود. و آماده همکاری با بازرگانان هستیم.

نام: مهندس فرحانی

تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

مرکز خرید انواع مختلف پسته ایرانی

مرکز خرید انواع مختلف پسته ایرانی

پسته اکبری، بهترین پسته در ایران و جهان است. این پسته بومی ایران و در استان کرمان و شهرستان های همجوار است. دلیل نامگذاری این پسته به عنوان پسته اکبری ممکن است این باشد که از نظر رنگ، طعم، قیمت عمده فروشی پسته اکبری ، روغن و تمام خصوصیات این پسته نسبت به سایر پسته ها بالاتر بوده و نوعی از بهترین و بررگترین پسته است. صادرات: بیش از ۹۰ درصد پسته اکبری ایران به خارج از کشور انجام می شود که همه متعلق به یک منطقه است.

ما در زمینه صادرات پسته با کیفیت عالی و قیمت مناسب در خدمت شما هستیم. با ما تماس بگیرید.

بیشترین نرخ ارز صادراتی پسته ایران مربوط به پسته های اکبری، احمد آقایی و فندوقی است. بهترین مشتری برای پسته ایرانی هند و اروپا است. فروش داخلی پسته به دلیل گرانی، به ویژه در مناطق مرفه تهران و برخی از استان های مرفه ، بسیار زیاد است. این پسته از نظر پوست شفاف و شکل ظاهری جذابی دارد است.

پسته اکبری خوش طعم ترین پسته برای خوردن است . به همین دلیل بسیاری از مردم آن را دوست دارند. حتی بسیاری از وب سایت های فروش آجیل و فروش و صادرات پسته نتوانستند جایگزینی برای پسته اکبری پیدا کنند. اما افرادی که این پسته را از نزدیک دیده اند می دانند که این پسته حتی از نظر ظاهر پوست آن بسیار بالاتر از سایر پسته ها است. هندی ها این پسته را بسیار دوست دارند و آن را سالار پسته می نامند. آنها تقریباً هیچ پسته دیگری نمی خورند. به همین دلیل صادرات پسته ایرانی به هند بالا است.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

تقاضای داخلی برای پسته اکبری

تقاضای داخلی برای پسته اکبری

البته قیمت عمده پسته ایرانی بسته به نوع پسته متفاوت است. پسته ایرانی انواع مختلفی دارد ، پسته ارگانیک آلی ، که عبارتند از: پسته اکبری، پسته احمد آقایی، پسته کله قوچی، پسته فندوقی و پسته بادامی. هر یک از این پسته ها ویژگی های متفاوتی دارند و طبیعی است که قیمت آنها یکسان نباشد. بخشی از تفاوت قیمت پسته ایرانی به دلیل متفاوت بودن میزان مغز این پسته است.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

شکل پسته اکبری معمولاً کشیده است. رنگ آن تا حدودی متفاوت است اما معمولاً روشن و کرمی است. طعم آن بی نظیر است و فقط باید آن را بچشید تا طعم و چربی خاص را به همان اندازه که هست احساس کنید. خواص خوب پسته اکبری ایرانی و افزایش تقاضا برای مصرف داخلی و خارجی این پسته باعث شد تا تمرکز خود را بر فروش و صادرات پسته ایرانی بگذاریم. فروش داخلی پسته به بازرگانان عمده، فروشندگان آجیل، شرکت های توزیع غذا، قنادی ها و فروشندگان آجیل و … همیشه در جریان است.

ما انواع پسته با کیفیت بالا را به صورت عمده به مشتریان داخلی می فروشیم و قیمت آن به صورت عمده محاسبه می شود. و آماده همکاری با بازرگانان هستیم.

نام: مهندس فرحانی

تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.