برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

خرید پسته کله قوچی ، فروش و صادرات پسته کله قوچی

خرید پسته کله قوچی ، فروش و صادرات پسته کله قوچی در مجموعه بزرگ درینام در حال انجام است، برای خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید. پسته کله قوچی: این نوع پسته در بین تمام پسته ها خوشمزه ترین نوع است. دلیل خوشمزه بودن آن نسبت به نوع دیگر پسته چربی تر بودن آن است.

رنگ پوسته کله قوچی به طور طبیعی کرم روشن است. همانطور که از نام آن مشخص است ، یکی از بزرگترین هسته ها را دارد و تولیدکنندگان آن را به عنوان پسته بسیار بزرگ طبقه بندی می کنند. این نوع پسته (کله قوچی) بیشترین شباهت را به پسته کالیفرنیا دارد. همچنین. این یکی از پسته های پر تقاضا در بازار ایران است.

نام “کله قوچی” در فارسی به معنی سر حیوان Ovis Orientalis است. زیرا این پسته شبیه سر قوچ است.

مشخصات پسته کله قوچی:

خرید پسته کله قوچی  | فروش و صادرات پسته کله قوچی

تا ۷٪ رطوبت
حداکثر ۲٪ پسته دهان بسته
حداکثر ۲٫۵٪ پسته نیمه باز
کشاورزان در استانهایی که دارای آب و هوای مناسب برای پسته هستند، پسته می کارند، مانند کرمان، خراسان، یزد، مرکزی یا شهرهایی مانند دامغان.

فصل برداشت محصول جدید اواخر شهریور تا اواسط مهر هر سال است. بنابراین ، پیشنهاد می کنیم سفارش خود را برای محصول جدید رزرو کنید و در هفته های اول ماه مهر با ما تماس بگیرید. خرید پسته کله قوچی خرید پسته کله قوچی خرید پسته کله قوچی

مشتریان پسته ما از سراسر جهان هستند. مانند مالزی ، هند ، چین ، امارات متحده عربی ، هنگ کنگ ، سنگاپور ، اوکراین ، آلمان ، سوئیس ، روسیه و غیره. آنها پسته را به صورت پوسته بیشتر برای استفاده مستقیم و مخلوط کردن آن با مغزهای دیگر وارد می کنند.

برای روشن شدن ، حداقل مقدار سفارش (MOQ) ما برای پسته های کله قوچی ۳-۵ تن است. این به فرم حمل و نقل مشتری بستگی دارد.

وزن بسته بندی ، ما به شرح زیر است: 

خرید پسته کله قوچی  | فروش و صادرات پسته کله قوچی

گونی ۵۰ کیلویی 
گونی ۲۵ کیلویی
ما می توانیم انواع دیگر بسته بندی را در صورت درخواست مشتری ترتیب دهیم

صادر کنندگان می توانند پسته کله قوچی ایرانی را بارگیری و حمل کنند | پسته کله قوچی در کانتینر های ۲۰ فوت و ۴۰ فوت. برای اطلاعات شما، ما ظرفیت بارگیری ظروف را به شرح زیر ذکر کردیم:

کانتینر ۲۰ فوت: حداکثر ۱۳ تن
ظرف ۴۰ فوت: حداکثر ۲۵ تن
ماندگاری: یک سال پس از تاریخ تولید.

شرایط نگهداری: کاربران می توانند این پسته ها را در دمای اتاق نگهداری کنند. اتاقی که تهویه هوا خوبی داشته و عاری از گرد و غبار باشد. با این حال ، به نظر حرفه ای ما ، بهتر است آنها را در یخچال نگه دارید که خنک (زیر ۵ درجه سانتیگراد) و با تهویه مناسب هوا خشک باشد.

زمان تولید: این به مقدار مورد نیاز و نوع بسته بندی شما بستگی دارد. بنابراین ، این می تواند بین ۱۵-۲۵ روز کاری متفاوت باشد.

برای گزارش مشخصات پسته کله قوچی | پسته کله قوچی، لطفا با ما تماس بگیرید. همچنین، در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد پسته کله قوچی، لطفا با ما تماس بگیرید.

خرید، فروش و صادرات پسته کله قوچی با شرکت بزرگ درینام
نام: مهندس فرحانی
شماره: ۰۹۱۲۰۹۹۳۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.