برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

دورینام بازار بادام ایران

دورینام بازار بزرگ بادام است، که در آن انواع بادام عرضه می‌شود، برای خرید انواع بادام زمینی و بادام درختی با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیریم.

اگر بخواهیم به صورت کوتاه انواع بادام درختی را معرفی کنیم به صورت زیر معرفی و دسته بندی می شوند.

انواع بادام درختی
– بادام مامایی

– بادام ربیع

– بادام محب (منقا و پوست کاغذی)

– بادام کوهی

– بادام شاهرودی

– بادام بادام تلخ و  شیرین 

– بادام روغن گیری

فروشنده معتبر بادام سنگی

انواع بادام زمینی
بادام زمینی دارای چند نوع می باشد، بادام زمینی غلافدار بادام زمینی بدون غلاف، بادام های زمینی در کنار دو نمونه قبلی معرفی شده دارای نمونه های دیگری هم می‌باشند.

بادام های زمینی طعم دار باربیکو، فلفلی، که تنها بخشی از موارد دیگر بادام زمینی می‌باشند، که به صورت تفت داده شده در بازار عرضه می‌شود و آنها را با نام بادام زمینی روکش دار می شناسیم.
همچنین بادام زمینی چند نمونه مختلف دارد نمونه های مختلف آن تقسیم بندی متفاوتی دارد:

بادام زمینی درشت و ریز بادام زمینی با پوست و بدون پوست، بادام زمینی کره گیری و روغن گیری خوراکی و…

برای خرید انواع بادام با مدیر فروش درینام تماس بگیرید تماس بگیرید

 

مراکز تولید بادام زمینی در ایران دشت مغان، آستانه اشرفیه و پارس آباد می باشد، به جرأت می‌توان گفت که بادام زمینی ایران در مرحله اول در آستانه اشرفیه که مرکز تولید بادام زمینی ایران می باشد تولید می شود و در مراحل دوم می توان به دشت مغان اشاره کرد که رتبه دوم تولید بادام زمینی کشور را دارد.

عرضه مستقیم مغز بادام زمینی ریز

دورینام در زمینه تولید توزیع و پخش انواع بادام درختی و بادام زمینی فعال می باشد. بسیاری از مشتریان ما می پرسند که چگونه انواع بادام درختی و بادام زمینی را تولید و عرضه می کنیم؟ پاسخ آن در یک جمله است: دورینام مالک بخش قابل توجهی از مزارع بادام درختی و بادام زمینی در نقاط مختلف کشور می باشد و این مهم سبب شده واسطه‌ها حذف و بادام‌های مختلف به صورت دسته اول به دست مشتری برسد.

دورینام، مرکز خرید بادام ایران

بادام درختی
در ابتدای صحبت انواع بادام  را معرفی کردیم، آیا تا به حال از خود پرسیده اید که بادام درختی چه فوایدی دارد؟
بادام های درختی فواید بسیار زیادی برای تقویت قوای جنسی، تقویت نیروی حافظه، تقویت ایمنی بدن، استحکام استخوان بندی و دندان ها، تقویت قدرت پمپاژ خون قلب، تقویت قدرت تمرکز و قدرت تفکر کمک میکنند و سرشار از ویتامین ها کلسیم ها و آهن های مغذی می باشند.

معمولاً هر انسان روزانه بین دو تا چهار عدد بادام را باید مصرف کند، به کودکان نیز پیشنهاد می شود روزانه مقدار قابل توجهی از حریره بادام را استفاده کنند، طبق بررسی انجام شده پزشکی ورزشکارانی که ورزش های سنگین انجام می دهد بهتر است روزانه یک لیوان شیر بادام مصرف کنند.

 

با توجه به صحبت‌های انجام شده حالا دانستم که بادام چه ارزش غذایی بالایی دارد، بهترین راه برای تهیه بادام مراجعه به عمده‌فروشان می باشد، اما آیا اگر فاصله عمده‌فروشان از شما بسیار باشد یا فاصله آنها  وقت شما را برای خرید تلف می کند به نظر شما چه راهکاری بهتر از خرید اینترنتی می باشد؟
بهترین راهکار برای خرید سریع و بدون وقفه و بدون فوت زمان خرید اینترنتی از شرکت دورینام میباشد.

شما فقط با یک تماس می توانید درخواست بادام خود را به مدیر فروش شرکت دورینام بدهید و ما در خواست شما را بدون واسطه و مستقیم از سرِ زمین و مستقیم از کارخانه به دست شما می رسد و شما می توانید در مصارف مختلف از آن استفاده کنید.

فروش استثنایی مغز بادام مامایی

خریداران ما به چند دسته تقسیم می شوند؟

فروشگاه های زنجیره ای که برای تامین بادام مورد نیاز خود جهت عرضه به مشتریان با ما در ارتباط هستند، مراکز دولتی  و کارخانه هایی که برای تامین نیاز بادام خود به صورت مکرر از ما خرید ثابت دارند، و تجاری که برای صادرات انواع بادام به تامین کننده قدرتمند بادام نیاز دارند و همچنین بازرگانانی که از خارج کشور با ما تماس می‌گیرند.

صادرات بادام به ترکیه دورینام

و ما بادام را به صورت بسته بندی شده مرتب شده الگوریتم های دقیق صادراتی برای آنها صادرات می‌کنیم.

بادام های زمینی طعم دار:

بسیاری از مردم امروزه برای تامین زنجیره غذایی خشکبار خود از بادام های زمینی طعم دار استفاده می کنند، این نوع بادام زمینی همان بادام زمینی اصلی است که در فرایند خاصی روکش دار و طعم‌دار می‌شوند، دورینام بادام ها را در طعم‌های مختلف به مشتریان عرضه می‌کند، همچنین در عین حال خلیج فارس و سایر کشورها از بادام زمینی روکش دار و طعم دار به‌ عنوان خشکبار لوکس استفاده می کنند.

دورینام مرکز بادام زمینی طعم دار

برای خرید بادام زمینی طعم دار، با طعم های مختلف با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید، ما همیشه تلاش کردیم قبل از فروش یک مشاور خوب برای شما باشیم، چرا که اعتقاد داریم مشاوره صحیح و خوب کمک می کند که شما بتوانید بهترین محصول را دریافت کنید و خریدتان طبق نیاز انجام خواهد شد.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

بادام مامایی

دورینام مالک مزارع بادام مامایی است، ما بادام مامایی را به صورت دسته بندی شده در ۵ سایز مختلف به مشتریان داخلی و خارجی ارائه می دهیم، به جرات می‌توان گفت بادام مامایی بهترین بادام ایران است و اگر تعارف را کنار بگذاریم بادام مامایی بهترین بادام جهان است.

با توجه به عدم شناخت مردم ایران از کیفیت و کمیت بادام مامایی، این نوع بادام در میان مردم ناشناخته است و مشتری اصلی بادام مامایی بازار صادراتی خارج از کشور است، بازرگانان و خریداران بادام مامایی می‌توانند با مرکز تولید و توزیع بادام مامایی ارتباط بگیرند و به راحتی اطلاعات بسیار خوبی از بادام مامایی به دست آورند.

برای خرید عمده انواع بادام مامایی در سایز بندی های مختلف با مدیر فروش شرکت در ایران تماس بگیرید.

تامین بادام مامایی - دورینام
برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.