برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

سایت فروش کره بادام زمینی و بادام زمینی

دورینام مرکز بادام زمینی ایران
دورینام یک بازار و یک سایت فروش کره بادام زمینی و بادام زمینی به صورت عمده می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.  
دورینام مرکز بادام زمینی ایران
دورینام مرکز بادام زمینی ایران

برای مشاوره و خرید کره بادام زمینی تماس بگیرید.

مسلما بهترین راهکار برای خرید ارزان انواع بادام زمینی برای مصارف مختلف این است که آن را به صورت عمده خریداری کنید، معمولا بادام زمینی علاوه بر مصرف خوراکی در مصارف صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد، و برای به صرفه بودن، بهتر است بادام زمینی را به صورت عمده از مرکز فروش بادام زمینی ایران یعنی شرکت درینام ایران خریداری نمایید.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

بادام زمینی اصالتاً برای کدام کشور است؟

بادام زمینی دورینام

بادام زمینی معمولاً به دلیل خواص مغذی بسیار بالایی که دارد از خشکبار پرطرفدار ایرانیان است به همین خاطر خرید و فروش آن در کشور بسیار پر رونق است.

جالب است بدانید بادام زمینی در ایران تولید می شود و علاوه بر فروش  فروش داخلی می‌شود،  اما نکته قابل تامل آن است که بادام زمینی بادام ایرانی نیست و متخص کشور ما نیست.

نام دیگر بادام زمینی پسته شامی هم میباشد بادام زمینی بومی آمریکای جنوبی است، سالیان درازی است که ایران به دلیل دارا  بودن از اقلیم آب و هوایی مناسب و خاک حاصلخیز و بادام زمینی را در خود جای داده است.

این به آن معناست که بادام زمینی ابتدا در آمریکای جنوبی رشد کرده است و تولید شده است و سپس به کشورهای دیگر منتقل شده است. بوته این گیاه یک ساله است و ارتفاع بوته بادام زمینی بین ۳۰ تا ۵۰ سانتی متر است. بهترین نوع بادام‌زمینی شناخته شده در جهان بادام زمینی برزیل است،  برزیل و معمولاً در آب و هوای خشک و گرم کشت می شود.

بهترین منبع غنی از پروتئین برای ورزشکاران

به طور کلی برای ورزشکاران علاوه بر داشتن ورزش منظم و مستمر داشتن یک رژیم غذایی بسیار مفید نیز حائز اهمیت است.
معمولاً ورزشکاران با انجام ورزش های سنگین به مواد مغذی مختلفی نیاز دارند اما نکته قابل توجهی که باید به آن اهمیت دارد این است که بادام زمینی دارای پروتئین بسیار بالایی می‌باشد و این به بدن ورزشکاران مواد مغذی بسیار بالایی را می رساند و ورزشکاران باید بادام‌زمینی را از برنامه غذایی خود حذف کنند. چرا که یکی از مهمترین دلایل عضله سازی جذب پروتئین بالا می باشد.

چگونه که میدانید بادام زمینی یک منبع سرشار از پروتئین است به همین خاطر از بادام زمینی برای فرآورده های مختلف غذایی نیز استفاده می کنند، یکی از مهمترین فرآورده‌هایی که از بادام زمینی به دست می آید کره بادام زمینی است.

دورینام مرکز بادام زمینی ایران

استفاده از کره بادام زمینی در میان وعده و صبحانه در کنار نان و شیر بسیار توصیه می‌شود.

دورینام علاوه بر تامین بادام مناسب برای تولید کره بادام زمینی، یکی از بزرگترین تامین کنندگان کره بادام زمینی در ایران است، برای خرید کره بادام زمینی با شرکت دورینام تماس بگیرید و همچنین برای تهیه بادام زمینی مخصوص کره گیری نیز با شرکت دورینام تماس بگیرید.

 

مجموعه دورینام همواره آماده ارائه بهترین محصولات به مشتریان، همکاران و تولید کنندگان این محصولات می باشد.

راه های ارتباطی

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس سایت: www.dorinamco.com

دورینام مرکز بادام زمینی ایران
مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.