برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

شرکت بزرگ تامین پسته صادراتی

انواع پسته های صادراتی: شرکت درینام انواع پسته صادراتی را تولید و با بهترین کیفیت در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید. پسته اکبری، فندقی، کله قوچی، احمد اقایی از انواع پسته های صادراتی پرطرفدار ایران هستند که به صورت مغز پسته، یا پسته خندان، به کشورهای مختلف جهان صادر میشود. برای مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید.

اما در این مقاله قصد داریم که درباره هر یک از پسته های مذکور جداگانه به توضیح مختصری بپردازیم

پسته اکبری

پسته اکبری در استان های خراسان رضوی، کرمان، سمنان، و یزد تولید میشود و بیشترین میزان تولید این کالا در استان کرمان است، اُنس های موجود در بازار از سایز های ۱۸ تا ۳۰خرید فروش میشود.

پسته اکبری کشیده و خوش فرم است و همین شکل ظاهری آن است که او را در بین پسته های دیگر متمایز کرده و خواهان زیادی درسراسر دنیا دارد و همچنین از بقیه انواع پسته گران قیمت تربوده و به دلیل زیاد باز بودن پوسته به اصطلاح لقب دو بر خندان به ان میدهند.

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ بگیرید.

پسته کله قوچی

این نوع پسته دراستان یزد خراسان و کرمان تولید میشود، میزان تولید در هر سه استان  قابل توجه است، انس های موجود دربازار از سایز های ۱۸ تا ۳۲ خرید و فروش میشود، شکل پسته کله قوچی شبیه پسته فندقی بوده و ظاهری گرد و نرد اما در سایز بزرگ تر و همانطور که از نامش پیداست مغز ان مانند کله قوچ از پوسته خود بیرون زده است و همیطور از پسته فندقی گران تر بوده است.

پسته احمد اقایی

محل  تولید این پسته در یزد و کرمان بوده و بیش ترین تمرکز تولید در استان کرمان است، انس های موجود در بازار در سایز های ۲۲ تا ۳۴ خرید و فروش میشود، پسته احمد اقایی از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به پسته اکبری دارد اما سایز ان از اکبری کوچکتر است.

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ بگیرید.

پسته فندقی

این پسته در بسیاری از استان های تولید پسته تولید میشود و به دلیل اینکه پسته فندقی مهمترین محصول صادراتی کشور است میزان تولید ان بسیار بالا بوده وکرمان قطب تولید این نوع پسته بوده است.انس های موجود در بازار در سایز های ۲۴ تا ۴۲ در بازار خریدو فروش میشود

پسته فندقی از سایر انواع پسته ها سایز کوچکتری دارد و همانطور که از نامش پیداست مانند فندق گرد بوده و کمی از فندق بزرگ تر است و به دلیل قیمت پایین نسبت به سایر پسته ها به او لقب پسنه اقتصادی داده اند.

پسته بادامی

این نوع پسته بیشتر در استان خراسان تولید میشود اما کرمان یزد  هم تولید اندکی دارند، انس های موجود در بازار از سایز های  ۲۴تا ۳۸ خرید و فروش میشود، شکل ظاهری او مانند بادام است کشیده و دهان ان زیاد باز نیست.

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ بگیرید.

شرکت درینام انواع پسته صادراتی را تولید و با بهترین کیفیت در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید. پسته اکبری، فندقی، کله قوچی، احمد اقایی از انواع پسته های صادراتی پرطرفدار ایران هستند که به صورت مغز پسته، یا پسته خندان، به کشورهای مختلف جهان صادر میشود. برای مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید. برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.