برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

شرکت عرضه انواع پسته صادراتی

درینام - دورینام پسته

شرکت درینام تولید کننده و عرضه کننده پسته صادراتی مقرون بصرفه است . پسته یکی از لذیذ و همچنین خوشمزه ترین نمونه مغزهایی است که تمامی افراد اعم از کوچک و بزرگ به مصرف آن علاقه نشان می دهند. پسته از مغذی لذیذ و همچنین املاح معدنی فراوانی بهره مند است که برای بدن بسیار مفید و موثر واقع می شوند که ما در ادامه درباره برخی از این خاصیت ها صحبت می کنیم؛ عرضه کننده بهترین نوع پسته با توزیع و فروش عمده محصول توانسته شرایط خرید آسان و مقرون به صرفه را برای تمامی افراد فراهم بیاورد.

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

پسته احتمالاً اولین آجیل است که به طور گسترده ای در جهان استفاده می شد. پستته بومی آسیا، به ویژه در ایران و عراق است. اثبات باستان شناسی به زودي از ۶۰۰۰ سال قبل از ميلاد مربوط به تداوم پسته و همچنين انسان است. پسته در ایران، عراق و همچنین سوریه کاشته می شود و فقط در سال ۱۰۰ میلادی برای رومیان آورده شده است. امروزه، به غیر از ایران، عراق و سوریه، در بسیاری از کشورها مانند ایالات متحده، استرالیا، ترکیه و چین پسته تولید می شود.

شرکت عرضه انواع پسته صادراتی
مغزهای پسته از خانواده anacardaceae پسته است. تولید درخت پسته حدود ۱۰ تا ۱۲ سال طول می کشد. پسته در واقع یک درخت بینظیر است ، جایی که میوه دارای یک دانه بزرگ در مرکز است. این دانه خاص خوراکی است. آجیل های پسته معمولاً فصلی نیستند و در طول سال قابل تهیه هستند. آنها را می توان تقریباً از هر فروشگاه مواد غذایی خریداری کرد.

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

پسته را امروزه به انواع مختلف مانند پوسته پوسته، بدون پوست، شیرین و یا حتی نمک یافته می توان یافت. پوسته روی پسته از آسیب فیزیکی و همچنین سایر عفونت ها محافظت می کند. متناوباً ، پسته های نمکی و شیرین شده به دلیل داشتن سدیم بیشتر و همچنین قند ممکن است محلول خوبی نباشد. یک روش موثر خرید آجیل بدون پوست است، زیرا شکل طبیعی آن است و بنابراین کم تصفیه شده است.

شرکت عرضه انواع پسته صادراتی

پسته را باید در ظروف هوا بسته و در مکان های خشک و خنک نگهداری کرد تا بتواند چندین ماه بدون خراب شدن دوام بیاورد. مزایای سلامتی پسته برای سلامتی زیاد است. آنها یکی از معدود مغزهایی هستند که حاوی بیشتر مواد مغذی هستند که برای سلامتی کامل برای انسان ضروری است. پسته شامل مواد مغذی مانند کربوهیدرات ها، پروتئین ها، چربی ها، فیبر غذایی، فسفر، پتاسیم، تیامین، ویتامین B-6، بتا کاروتن، لوتئین و همچنین زاگزانتین، کلسیم، آهن، منیزیم، روی، مس، منگنز ، ویتامین C ، ریبوفلاوین ، نیاسین ، اسید پانتوتنیک ، فولات ، ویتامین E ، ویتامین A و همچنین ویتامین K. همه این مواد غذایی باعث می شود که پسته برای سلامتی بهتر بهترین باشد.

شرکت عرضه انواع پسته صادراتی

پسته با ۲۵۰،۰۰۰ تن آجیل سال گذشته تولید شده بزرگترین صادرات ایران پس از نفت خام است – رقمی که اخیراً توسط ایالات متحده در رتبه نخست قرار گرفت.

در استان کرمان در جنوب ایران ، شهرها از پسته ثروتمند شده اند ، اما زمان آن برای صنعت در حال اتمام است که کشاورزی بی رویه و تغییرات آب و هوایی تلفات مخربی به بار می آورد.

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.