برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

شرکت عرضه بادام آجیلی شور

بادام شور از لذیذترین و مقوی ترین مغزهای آجیلی است که دارای ارزش غذایی فراوان می باشد. شرکت عرضه بادام آجیلی شور به صورت اینترنتی و عمده مرغوب ترین محصولات را در بین مشتریان توزیع می کند.

شرکت عرضه بادام آجیلی شور

آشنایی با ارزش غذایی بادام

آشنایی با ارزش غذایی بادام بادام از سالم ترین محصولات خوراکی است که به صورت خام و شور به مصرف می رسد. بادام می تواند یکی از باارزش ترین ترکیبات آجیل باشد که در کنار دیگر مغزها خواص زیادی را به ارمغان می آورد.

ارزش غذایی بادام در هر ۱۰۰ گرم به صورت زیر می باشد:

  • کالری ۵۹۸ گرم
  • پروتئین ۱۸ گرم
  • کلسیم ۳۲۰ میلی گرم
  • پتاسیم ۷۷۰ میلی گرم
  • روغن اشباع نشده ۵۴ گرم
  • آب ۴ گرم

انرژي بادام به همراه پروتئین از مهم ترین مواد باارزش در بادام هستند که می تواند بخش بزرگی از انرژی روزانه بدن را تامین کند. میزان پروتئین بادام برای ورزشکاران به خصوص بدنسازان بسیار مفید بوده و می توان در برنامه غذایی عضله سازی از آن نهایت بهره را برد.

بادام همچنین از انواع ویتامین ها به ویژه ویتامین گروه B بهره مند می باشد. تمامی این مواد در کنار یک دیگر بادام را به یک غذای سالم و کامل تبدیل کرده و می توان در میان وعده ها از آن استفاده نمود.

بادام را می توان جایگزین تنقلات مضر و ناسالم کرد. بادام برای تک تک اندام های بدن خاصیت دارد و به عنوان دارو نیز می توان آن را به کار برد.

چگونگی تهیه انواع بادام آجیلی شور

چگونگی تهیه انواع بادام آجیلی شور بادام آجیلی درجه یک شور از پرفروش ترین محصولات خوراکی در بازار است که به روش های گوناگون تهیه می شود. این محصول در کارخانجات صنعتی پس از شسته شدن به دو صورت پوست کنده شده یا با پوست با استفاده از دستگاه های مخصوص بو داده می شود. مواد مورد استفاده برای بو دادن بادام فقط نمک می باشد.

در تهیه این بادام از هیچ گونه مواد افزودنی استفاده نمی شود. بادام به صورت تکی بسته بندی می شود یا همراه با دیگر مغزها به عنوان آجیلی آماده می شود. بادام علاه بر شور دارای مزه های دیگر می باشد. بادام شیرین نیز از طرفداران خاص خود برخوردار می باشد.

بادام شیرین صادراتی به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالا و استفاده از بهترین مواد و روش به بسیاری از کشور ها ارسال می شود ایران در زمینه تولید و فرآوری این محصول به رتبه خوبی دست یافته و تولیدات خود را علاوه بر بازار داخلی به بازار بین المللی نیز ارائه می کند.

مشتریان عزیز نیز می توانند برای تهیه انواع بادام آجیلی شور از شماره های تماس زیر استفاده نمایند.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.