برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

شرکت عرضه بادام منقا

مزایا استفاده از بادام منقا یک پوست

بادام منقا، بادام لوکس ایرانی

بادام منقا، بادام لوکس ایرانی یکی از لذیذترین مغز بادام های ایرانی است، که دارای ارزش غذایی بسیار بالایی میباشد، شرکت عرضه مستقیم بادام منقا بهترین محصولات خود را به صورت عمده و اینترنتی توزیع مینماید.

شرکت بازرگانی بادام منقا خام

شرکت دورینام بادام لوکس ایرانی را بدون واسطه، مستقیم و دست اول به دست مشتریان گرامی میرساند.

ما بادام را در بهترین وضعیت ممکن کاشته و پس از طی مراحل دقیق برداشت کرده و در بهترین شرایط نگهداری میکنیم، این مهم سبب میشود بادام ارگانیک باشد و دارای کیفیت بالای باشد، بادام یکی از مغزی ترین محصولات خشکبار است که هر ایرانی روزانه باید تعداد ۲ الی ۳ عدد بادام را مصرف کند، تا از سلامت پوست، مو، استخوان و سایر اعضای بدن برخوردار باشد.

فروش ویژه بادام منقا

اهمیت بادام منقا

بادام منقا یکی از دلچسب ترین، محبوب ترین و همچنین پر تقاضاترین بادام درختی ایران می باشد، بادام منقا با نام های دیگر هم شناخته میشود، از جمله آنها، بادام پوست کاغذی، بادام سفید و بادام محب می باشند. همچنین بادام منقا دارای پوستی بسیار ضعیف و آسیب پذیر است و به سادگی یک فشار می شکند و قابل مصرف خواهد بود. برای مهمانی ها میتوانید از بادام منقا استفاده کنید چرا که در طعم های مختلف فراوری میشود و این امر بادام منقا را بسیار محبوب نموده است، همچنین بادام منقا دارای مغزی بسیار شیرین می باشد و حتی میتوان گفت مغز بادام منقا شیرین تر از بادام سنگی و بادام مامایی هم میباشد.

خواص شگفت انگیز بادام که نمی دانستید

با توجه به اینکه بادام منقا یکی از محصولاتی است که به صورت عمده در کشور تولید میشود، گزینه بسیار خوبی برای فروش داخلی و صادارت میباشد، مجموعه ما با توانمندی کامل، امکان تامین عمده بادام منقا و ارسال به سراسر کشور را دارد، همچنین دورینام با توجه به بررسی دقیق بازار خارجی و داخلی اقدام به صادرات این محصول با کیفیت نموده است و مشتریان خوبی داخل کشور و نقاط مختلف جهان دارد.

در صورت تمایل به خرید، فروش و همچنین کسب اطلاعات در مورد بادام منقا میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان پاسخ گوی شما باشند.

فروش پایان معامله نیست – آغاز تعهد است

دورینام، بازار بزرگ بادام ایران

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.