برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

شرکت فروش انواع پسته ایرانی

درینام پسته یک شرکت خانوادگی است که توسط متخصصین در ایران، استان کرمان تاسیس شد. ما در شرکت درینام فرآوری و صادرات پسته از ایران به همه دنیا را انجام میدهیم. شهر ما، سیرجان به عنوان یکی از مهمترین مراکز تهیه محصولات خشکبار پسته و خشکبار شناخته شده در ایران شناخته شده است.

ما در مجموعه و شرکت درینام انواع مختلف پسته را در باغات خود تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی میکنیم، عمده مشتریان ما فروشگاهای بزرگ، بازرگانان و مشتریان خارجی هستند که ما تنواع مختلف پسته را در اختیار آنها قرار میدهیم.

برای خرید انواع مختلف پسته و بررسی قیمت پسته با ما تماس بگیرید، سیستم شرکت درینام شامل چند بخش است.

 1. معرفی محصولات به صورت کاملا حرفه ایی
 2. مشاوره قبل از سفارش
 3. بررسی نیاز مشتری
 4. ثبت تقاضا
 5. ارسال محصولات به نقاط مختلف کشور
 6. ارسال محصولات به تمام کشورهای جهان

معرفی انواع پسته:

پسته‌های تولید شده شرکت درینام شامل انواع زیر است.

 1. پسته اکبری
 2. پسته احمد آقای
 3. پسته کله قوچی
 4. پسته فندوقی
 5. پسته بادامی
 6. خلال پسته

پسته اکبری و پسته احمد آقای از لحاظ ظاهر مشابه هم هستند و همچنین پسته فندوقی و کله قوچی نیز از لحاظ ظاهر مشابه هم هستند. مشتریان گرامی برای مشاوره و خرید و بررسی قیمت پسته و محصولات با ما تماس بگیرید

چرا پسته ایرانی؟

ایران خاک عالی ، آفتاب مناسب و جو بی نظیر به هم پیوسته اند و شرایط منحصر به فردی را ایجاد می کنند که در آن بهترین پسته جهان در ایران تولید می شود. از مزایای پسته ایرانی نسبت بالای هسته آن است. این بدان معناست که شما با همان مقدار پسته ایرانی مغزهای خوراکی بیشتری نسبت به سایر پسته های جهان دریافت می کنید. یکی دیگر از مزایای پسته ایران مقاومت بالای آن در برابر نوسانات دما از منابعی مانند روغن پخت و پز یا محیط گرم بسیار زیاد است. بنابراین ، در چنین شرایط نامساعد طعم و مزه خود را حفظ می کند. طعم پسته ما کاملاً بو داده یا خام است. آنها طعم و مزه اضافی را به انواع شیرینی ها و خوراکی ها اضافه می کنند.

ارتباط با ما: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.