برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

شرکت مادر تامین بادام زمینی ایران

درینام شرکت مادر تامین بادام زمینی ایران، بادام زمینی خام و طعم دار را در کیسه های ۵۰ کیلویی تا ۱۰۰ کیلویی ارائه می دهد. بادام زمینی یک ماده شگفت انگیز در بسیاری از غذاها است و هیچ چیز بهتر از بادام زمینی خام ایرانی نیست. هنگامی که به بادام زمینی به طعم و نمک نیاز دارید، به بهترین منبع بادام زمینی یعنی شرکت درینام که خانه خشکبار ایران است میرسید.

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

افرادی که بادام زمینی خام و طعم دار را خریداری می کنند می توانند آن را به غذاهای جنوبی مانند بادام زمینی قندی ، بادام زمینی تفت داده شده و بادام زمینی آب پز اضافه کنند. اگر می خواهید روی کیفیت بادام زمینی در پخت و پز خود کنترل بیشتری داشته باشید ، به درینام مراجعه کنید. ما بهترین بادام زمینی خام و طعمدار را در ۱۲ طعم مختلف ارائه می دهیم و آنها را با قیمت های مقرون به صرفه به فروش می رسانیم.

بادام زمینی از نظر تغذیه ای قوی است. آنها منبع عالی پروتئین گیاهی ، فیبر و بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی اصلی هستند.

بادام زمینی از نظر تغذیه ای قوی است. آنها منبع عالی پروتئین گیاهی ، فیبر و بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی اصلی هستند.
بادام زمینی انواع مختلفی دارد ، از جمله بو داده ، نمک ، روکش شکلات و کره بادام زمینی. انواع مختلف آن دارای مشخصات تغذیه ای مختلف و فواید مختلف سلامتی هستند.

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

بادام زمینی در کنار مشخصات تغذیه ای سالم ، غذایی غنی از کالری است ، بنابراین در صورت لذت بردن از حد متوسط ، از سلامت بیشتری برخوردار است.

در این مقاله ، ما مشخصات تغذیه ای بادام زمینی ، فواید آن برای سلامتی و نحوه مقایسه انواع مختلف را ارائه می دهیم.

مخلوط چربی های مفید ، پروتئین و فیبر در بادام زمینی به این معنی است که آنها فواید تغذیه ای را فراهم می کنند و باعث می شوند فرد برای مدت طولانی تری احساس سیری کند. این باعث می شود بادام زمینی یک میان وعده سالم و سالم باشد ، وقتی مردم آنها را با چیپس ، کراکر و سایر غذاهای ساده با کربوهیدرات مقایسه می کنند.

——-

کدام نوع بادام زمینی از سلامت بیشتری برخوردار است؟


بادام زمینی خام سالم ترین نوع است. کره بادام زمینی با ارائه مشخصات تغذیه ای سالم و طیف وسیعی از فواید سلامتی ، یک انتخاب عالی است. با فواید کره بادام زمینی آشنا شوید. مردم همچنین می توانند بادام زمینی بو داده و نمکی خریداری کنند. خوردن این نوع در حد متوسط ​​مشکلی ندارد ، اگرچه مصرف بیش از حد سدیم با فشار خون بالا و بیماری قلبی مرتبط است. AHA حد ایده آل ۱۵۰۰ میلی گرم سدیم در روز و بیش از ۲۳۰۰ میلی گرم سدیم – معادل ۱ قاشق چای خوری نمک – به ویژه برای افراد با فشار خون بالا توصیه می کند.

برای مشاوره و خرید با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

در صورت امکان بادام زمینی خام را با پوست چسبیده انتخاب کنید. پوست بادام زمینی حاوی آنتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان ها به محافظت از سلول های بدن در برابر آسیب رادیکال های آزاد کمک می کنند. تولید کنندگان معمولاً پوست بسیاری از بادام زمینی بو داده یا نمک زده را برمی دارند. مردم می توانند به عنوان میان وعده در طول روز از بادام زمینی و کره بادام زمینی لذت ببرند. در وعده های غذایی اصلی ، بادام زمینی به سالادها یا غذاهای تایلندی کمک زیادی می کند.

شرکت درینام بادام زمینی خام و طعم دار را در کیسه های ۵۰ کیلویی تا ۱۰۰ کیلویی ارائه می دهد. بادام زمینی یک ماده شگفت انگیز در بسیاری از غذاها است و هیچ چیز بهتر از بادام زمینی خام ایرانی نیست. هنگامی که به بادام زمینی به طعم و نمک نیاز دارید، به بهترین منبع بادام زمینی یعنی شرکت درینام که خانه خشکبار ایران است میرسید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.