برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

شرکت پخش بادام زمینی ایرانی

در حال حاضر شرکت های پخش بادام زمینی ایرانی در سطح گسترده ای به فعالیت در این زمینه مشغول می باشند که برای جلب  مشتری به ارتقا کیفیت محصول و بسته بندی متنوع آن و هم چنین به تناسب قیمت آن پرداخته اند تا علاوه بر عرضه بیشتر به کسب سود و سرمایه برای خود دست یابند.

شرکت پخش بادام زمینی ایرانی

پیشگیری از سرطان با بادام زمینی

پیشگیری از سرطان با بادام زمینی بادام زمینی و فرآورده های آن به دلیل وجود املاح معدنی و مغذی که سرشار از ویتامین به خصوص B17، فسفر، پتاسیم، منیزیم، منگنز، روی، آهن و غیره می باشد در درمان انواع سرطان مانند سینه، روده، ریه و غیره موثر واقع می شود که  به صورت بو داده، خام و گاهی هم با استفاده از فرآورده های آن مانند کره بادام زمینی در میان افراد با سلیقه های متفاوت رواج دارد.

از آنجا که سرطان جز بیماری های خاص می باشد باید برای جلوگیری از پیشرفت و درمان آن به تغذیه بیماران این بیماری اهمیت داد از این رو اطبا طب سنتی بادام زمینی را که یکی از مواد مغذی بسیار مهم می باشد و به افزایش قوای جسمی و تقویت سیستم ایمنی بدن در این بیماران کمک شایانی می کند را برای درمان آنها تجویز می کنند.

لازم به یاد آوری است که به دلیل آگاه شدن افراد از خواص درمانی این محصول، میزان تقاضا و خرید آن رو به گسترش وسیعی می باشد و از آن به عنوان آجیل استفاده می کنند.

علت صادرات انواع بادام زمینی ایرانی

علت صادرات انواع بادام زمینی ایرانی در حال حاضر کشور ایران به دلیل کیفیت و مرغوبیت بادام زمینی تولید شده خود یکی از صادر کننده های اصلی آن به اکثر کشورهای اروپایی و آسیایی می باشد. از این رو این محصول را به در صورت بادام زمینی با غلاف و بدون غلاف را به صورت خام و یا بو داده در بسته بندی های متنوع که اکثر به صورت گونی می باشد را صادر می کنند که این نوع بسته بندی از تعرفه های گمرکی کمتری برخوردار است.

از علل اصلی صادرات بادام زمینی با روکش می توان به کیفیت بسیار عالی، قیمت مناسب، تعرفه های گمرکی و انجام بسته بندی طبق سفارش مشتریان خارجی و غیره اشاره نمود که همه این عوامل تاثیر گذار در میزان عرضه و صادرات و نیز قیمت نهایی می باشند که بیشترین نقش را ایفا می نمایند.

لازم به ذکر است که به دلیل برداشت مرغوب ترین بادام زمینی در مناطق شمالی کشور مانند شهر آستانه اشرفیه وجود دفاتر توزیع و صادرات در این شهر ها می باشد که در این زمینه رونق خاصی به اقتصاد آنها بخشیده است که معمولا از طریق بنادر و گمرک های مرزی به سایر کشورها صادر می شود.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.