برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

شرکت پخش بادام زمینی دودی

بادام زمینی دودی از سری تنقلات و مغزهای طعم دار پرطرفدار است. شرکت پخش کننده این محصول را با رعایت چارچوب های بهداشتی و استاندارد های ملی به بازار عرضه می کند و نیاز مشتریان را برطرف می سازد.

این شرکت تلاش می کند تا برای محصولات قیمت مناسب و منصفانه ای در نظر بگیرد تا تهیه محصول برای همگان امکان پذیر باشد و میزان فروش بالا رود. پخش بادام زمینی دودی در بسته بندی با ابعاد مختلف انجام می شود. 

شرکت پخش بادام زمینی دودی

چگونگی دودی کردن انواع بادام زمینی

چگونگی دودی کردن انواع بادام زمینی بادام زمینی دودی به دو روش صنعتی و خانگی تولید می شود. در روش صنعتی، بادام زمینی ها با استفاده از دستگاه های مخصوص پوست گرفته می شوند. سپس در حرارت بالا به همراه ادویه های مناسب و خاص، تفت داده می شوند.

در تولید بادام زمینی دودی از هیچ گونه روغن و یا مایع دیگری استفاده نمی شود. این دانه روغنی فقط در مقابل آتش به صورت کامل سرخ می شود و حالت ترد و خوشمزه ای به خود می گیرد.

در روش خانگی، تولید کنندگان بادام زمینی را به صورت کامل پوست می گیرند و سپس در قابلمه با نمک و فلفل و سبزی های معطر، بدون استفاده از روغن سرخ می کنند.

بادام زمینی دودی طعم بسیار خاص و فوق العاده ای دارد. از این رو بسیار پرطرفدار و پرفروش می باشد. بادام زمینی طعم دار، چه نوع خانگی و چه نوع صنعتی آن، مورد پسند همگان واقع می شود و بسیار خوش طعم و خوش عطر است. 

تولیدکنندگان بادام زمینی دودی در ایران

تولیدکنندگان بادام زمینی دودی در ایران تولید کنندگان بادام زمینی فلفلی دودی این محصول را در مقدار زیاد و تناژ بالا تولید می کنند. این محصول در کارخانه با استفاده از دستگاه های مخصوص و در شرایط کاملا بهداشتی و بدون دخالت دست و نیروی انسانی تهیه می شود. 

سپس در بسته بندی مخصوص و وکیوم شده قرار می گیرد. از این رو در سلامت غذایی کامل به دست مشتری می رسد و هیچ گونه خطری برای سلامت مصرف کننده نمی آفریند.

تولید کنندگان این محصول را هم به صورت فله و هم به صورت بسته بندی به بازار عرضه می کنند‌. نوع بسته بندی این محصول از نظر بهداشتی در درجه بالایی قرار دارد اما نوع فله ای آن، از نظر اقتصادی به صرفه تر است. 

تولید کنندگان بادام زمینی دودی را به صورت مستقیم و بدون دخالت واسطه ها به دست مشتریان می رسانند. این امر باعث می شود سود کمتری به محصول تعلق بگیرد و قیمت نهایی آن برای مصرف کننده ارزان تر و به صرفه تر گردد. 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.