برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

شرکت پخش بادام کوهی صادراتی

بادام کوهی یکی از گونه های مرغوب بادام می باشد که جزو بهترین گونه صادراتی درجه یکی می باشد که سالانه حجم زیادی از تولیدات این محصول روانه بازارهای خارجی می گردد و تبدیل به یکی محصولات سودآور شده است.

برای خرید مستقیم بادام کوهی صادراتی از شرکت پخش این محصول درجه یک می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

 شرکت پخش بادام کوهی صادراتی

روش پرورش بادام کوهی

روش پرورش بادام کوهی

بادام کوهی همانطور که از نامشان پیداست در مناطق کوهستانی به عمل می آیند و نیاز به شرایط پرورش مناسبی دارند. روش پرورش بادام کوهی به دو صورت مختلف صورت می گیرد که در این بخش به آن ها اشاره می کنیم:

  1. روش پرورش بادام کوهی در زمین
  2. روش پرورش بادام کوهی درگلدان

در روش اول نیاز است بذر در زمان مناسب کشت شود، بدین منظور در فصل پاییز وقتی اولین بارندگی صورت گرفت و خاک مرطوب شد بذر ها کاشته می شود. برای کاشت مناسب نیاز است نزدیک به ده سانت در خاک گودالی کنده شود و چند بذر را در آن قرار داده می شود و فقط نیمی از گودال را پر می کنند تا هنگام آبیاری آب به خوبی جمع شود تا بذر سیراب گردد.

روش پرورش بادام کوهی به دلیل آن که گونه ای خودرو می باشد کار دشواری نیست و در شرایط نسبتا دشوار هم به عمل می آید، اما اگر کیفیت درجه یک این محصول را بخواهیم نیاز است مراحل پرورش آن را به خوبی انجام دهیم و شرایط مناسبی را فراهم کنیم.

اما برویم سراغ روش دوم پرورش بادام کوهی یعنی کاشت در گلدان، در این روش نیاز است یک سوم گلدانی که انتخاب می کنید خالی از خاک مرطوب باشد. حواستان باشد رطوبت خاک باید به اندازه باشد، نه خیلی زیاد و نه خیلی کم. متناسب با اندازه گلدان تعدادی بذر در آن قرار می دهیم و به اندازه ای که فقط ۳ سانتی منر روی بذر پوشانده شود خاک اضافه می کنیم.

نکته مهم دیگری که در این روش پرورش باید توجه شود بستری است که گلدان ها را به روی آن قرار می دهند. سطح زیر گلدان باید سفت باشد. نحوه آبیاری آن هم براساس طی کردن فرایند رشد رو به افزایش می رود به گونه ای که نیاز است تا بذرها جوانه بزنند به کمک اسپری این عمل صورت گیرد و به مرور این میزان اّب دهی بالا برود.

در این روش بعد از آن که بذرهایی که کاشتید بعد از ۲ سال تبدیل به نهال شدند می تواند به زمین انتقال دهید.

قیمت بادام کوهی صادراتی

قیمت بادام کوهی صادراتی

قیمت بادام کوهی صادراتی با توجه به درجه کیفیتی که دارد متغیر می باشد به همین دلیل شاهد تنوع قیمت ای محصول هستید.

محصول صادراتی به محصولی گفته می شود که مورد تاییدیه از سوی سازمان های مربوطه قرار گرفته است و امکان صادرات به بازارهای خارجی را دارا می باشند.

به منظور اطلاع از قیمت به روز شده این محصول صادراتی می توانید از طریق سایت ارتباط بگیرید.

 

برای خرید و سفارش با ما تماس بگیرید.

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱

شماره فکس: ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱

آدرس سایت: www.dorinamco.com

پست الکترونیک: info@topalmonds.com

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.